Pazartesi / 6 Temmuz 2020

Ezgi Mola takipçilerini öyle bir trolledi ki!

Ezgi Mola bu kez yaptığı paylaşım ile adından söz ettiriyor.

207,013BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et
Ezgi Mola, sosyal medyadan yaptığı, “Şalgam&Balgam” isimli bir dergiyle röportaj yapmış gibi paylaşımı takipçilerini şaşırttı.

VerVerdiği kilolar , yer aldığı reklam filmleri ile adını sık sık duyduğumuz Ezgi Mola sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla da sık sık haber konusu oluyor.

Ünlü isimlerin dergilere verdiği röportajları ve kapak çekimlerini ti’ye alan Mola bir program yardımıyla yaptığı dergi kapağına bir pozunu koyarken hayali dergisinin adını da Şalgam & Balgam olarak seçti. Bulunduğu sektörden kendisini takip eden arkadaşlarının da beğenisini alan Mola bu paylaşımıyla takipçilerinin kafasını da karıştırdı. Dergiyi gerçek sanan bazı takipçileri ‘bu nasıl dergi adı?’, ya da ‘Yeni tekne mi aldın?’ şeklinde sorular sormaktan kendilerini alamadı.

Levent Gültekin açıkladı: Erdoğan’a çok yakın isimden “Ülke yıkıma gidiyor engelleyemiyoruz” itirafı

Gazeteci Levent Gültekin, Ayşenur Arslan ile Medya Mahallesi programına konuk oldu. Programda, Erdoğan'a çok yakın bir kişiyle konuştuğunu belirten Gültekin, birinci halkadaki ismin kendisine "Ülke büyük bir yıkıma gidiyor ve engelleyemiyoruz" dediğini aktardı.

CHP Sözcüsü, CNN’in İlhan Kesici üzerinden İmamoğlu gerilimi yaratma stratejisini üç cümleyle bozdu!

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Sözcüsü Faik Öztrak basın toplantısı gerçekleştirdi. Toplantının soru cevap bölümünde CNN Türk muhabiri Öztrak'a İlhan Kesici'nin İBB ve Ekrem İmamoğlu'na yönelik sert eleştirilerini hatırlattı. Öztrak soruya "İBB'yi ve İmamoğlu'nu ilk günde tebrik ettim, şimdi de tebrik ediyorum" dedi.

Davutoğlu’ndan Ahmet Hakan’a çok konuşulacak ‘Erdoğan’ yanıtı!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu partisinin genel merkezinde düzenlediği haftalık basın toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Ulaştırma Bakanı’nın bir gecede aniden görevden alınmasının arkasından Cengiz, Limak ve Kalyon’un kaybettiği ihale çıktı: Yeni Bakan geldi, kaybedilen ihale iptal edildi!

16 Mart’ta yapılan Çukurova Havalimanı ihalesine 2 firma girdi. Bu firmalardan biri olan Cengiz, Limak ve Kalyon’un girişimi ihaleyi kaybetti. 12 gün sonra ulaştırma bakanı görevden alındı, yeni bakan 15 Nisan’da eski ihaleyi iptal etti. Bu hafta yeniden ihaleye çıkılacak

Erdoğan’ın masasında: Sosyal medya düzenlemesi için iki formül

Erdoğan'ın masasında sosyal medya düzenlemesi için iki formül var, ya Fransa modeli ya ABD modeli.
207,013BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et