EYT’li vatandaş: Hayatımda hiç CHP’ye oy vermemiştim, Reis öyle dediği için…

Bugün milyonlarca vatandaş sandık başına gitti. Seçim öncesi EYT yasası için iktidara defalarca çağrı yapan Emeklilikte Yaşa Takılan vatandaşlar da sandığa gitti.

Halkweb Haber Merkezi

Bugün milyonlarca vatandaş sandık başına gitti. Seçim öncesi EYT yasası için iktidara defalarca çağrı yapan Emeklilikte Yaşa Takılan vatandaşlar da sandığa gitti. Oyunu kullandıktan sonra YOL TV’nin sokak röpörtajlarında soruları yanıtlayan EYT’li vatandaş “Sayın Cumhurbaşkanı bir de bunlar türedi’ dedi. Onun için hayatımda ilk kez CHP’ye oy verdim. Ekrem İmamoğlu hemşehrim oyumu ona verdim. Yanlış oldu bizi insan yerine koymadılar” dedi.

İŞTE O ANLAR:  

Ekrem İmamoğlu’ndan tatil eleştirilerine yanıt

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, depremin vurduğu Elazığ'a yaptığı ziyaretin hemen ardından Erzurum Palandöken'e gittiği için yöneltilen eleştirilere yanıt mahiyetinde bir mesaj yayınladı.

Televizyona çıkıp ‘uçuyoruz’ demekle Türkiye uçmaz

Elazığ depremiyle ilgili 'Milletimiz bir toplumsal sınavdan daha yüzünün akıyla çıktı' diyen Akşener, halkın geçinemediğini belirterek ekonomi yönetimini eleştirdi.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Ankara’dan Elazığ’a taşımanın maliyeti…

Depremden sonra Erdoğan Elazığ’a uçtu. Öncesinde ise Cumhurbaşkanı’nı Elazığ Havalimanı’ndan almak ve kent merkezine taşımak için dev bir araç filosu Ankara’dan yola koyuldu. Bu organizasyon sadece gidiş yolculuğunda 41 bin 308 liralık yakıt tüketti.

Son dakika… Türkiye’de 9’u Çinli 12 kişi koronavirüs şüphesiyle hastaneye kaldırıldı

Aksaray'da 9'u Çinli işçi 3'ü Türk 12 kişi cornovavirüs şüphesiyle tedbir amaçlı müşahade altına salınrı.

Burhan Kuzu’nun “Ecevit deprem paralarıyla maaşları ödedi” sözlerine MHP’li Enginyurt’tan tokat gibi cevap

Eski AKP Milletvekili Burhan Kuzu’nun 17 Ağustos depremi mesajına o dönemin hükümet ortaklarından MHP’nin Ordu milletvekili Cemal Enginyurt’tan tepki geldi.
209,908BeğenenlerBeğen
4,675TakipçilerTakip Et