Eskinin yandaş medya komiseri şimdinin tırnak içinde muhalifi Akif Beki’den Muharrem İnce’ye büyük saygısızlık

ABD'deki başkanlık seçimlerinde Donald Trump'a rakip olan Joe Biden’ın New York Times’a Ocak ayında verdiği röportajda Cumhurbaşkanı Erdoğan için “Onu darbeyle değil seçimle devireceğim” sözlerini de içeren konuşmasına partilerden tepki geldi.

ABD’deki başkanlık seçimlerinde Donald Trump’a rakip olan Joe Biden’ın New York Times’a Ocak ayında verdiği röportajda Cumhurbaşkanı Erdoğan için “Onu darbeyle değil seçimle devireceğim” sözlerini de içeren konuşmasına partilerden tepki geldi.

Tepki veren isimlerden biri de CHP’de Kılıçdaroğlu’na muhalefet bayrağı açan Muharrem İnce oldu. İnce’nin tepkisi ise yandaş medya tarafından haber değeri görürken Biden’a tepki gösteren CHP kurmaylarının sözleri yandaş medyada yer almadı.

CHP’deki kavga yaratma hedefinde olan yandaş medya Muharrem İnce’yi öne çıkararak ateşi körüklemek isterken İnce yandaş medyanın kendisine olan ilgisine tepkisini hafta içi yaptığı açıklamada göstermişti.

Ancak buna rağmen eskinin yandaş medya komiserlerinden bir dönem Erdoğan’ın da danışmanlığını yapan çiçeği burnunda muhalif Akif Beki İnce’ye ağır suçlamalarda bulundu.

İşte Beki’nin paylaşımı:

Son Haberler