Eser Yenenler o geceye dair ilk kez konuştu! Beyaz konuyu değiştirdi

Eser Yenenler; Murat Boz, Bahar Candan gibi isimlerle evinde düzenlediği ve olay olan partiyle ilgili ilk kez konuştu.

Eser Yenenler, kendi evinde yaklaşık bir ay önce Murat Boz, Bahar Candan gibi isimlerin katıldığı bir parti düzenlemişti. Partinin ardından Murat Boz’un Bahar Candan ile yakınlaştığı ve bu sebepten dolayı Aslı Enver’in Boz’u terk ettiği konuşulmuştu. Evine kurduğu odayla da gündeme gelen Eser Yenenler, ilk kez dün akşam katıldığı Beyaz Show’da konuştu. Beyazıt Öztürk’ün “Ne oldu o gece, nasıl bir gece yaşadın” sorusuna cevap veren Yenenler, “Ben böyle bir şey görmedim. Bir şekilde 13 yıldır televizyondayım. 3 haftadır perişan oldum” dedi.

BASINDAKİ EV BENİM DEĞİL KOMŞUMUN

Evini anlatan Yenenler, basında çıkan evin yan komşusuna ait olduğunu belirterek, işi şakaya vurdu ve “Yan komşu aradı, ‘teşekkür ederiz evimiz değerlendi’ dedi. Benim evim biraz daha ofis gibi. 3 Adam’ın skeçlerini çekiyoruz. Toplantılar yapıyoruz” açıklamasını yaptı.

‘BEYAZIT ABİ ÜÇ KERE GELDİ’

Yenenler, evin alt katında müzik tesisatının ve oyuncakların olduğu bir oda kurduğunu anlatarak, “Müzisyen arkadaşlarımın hepsi gelir. Her hafta toplanırız, müzik yaparız. Özel kutlamaları evimde yaparız. Burası benim için hayaldi. ‘Eser kulüp açtı’ dediler, iş garip bir yere gitti. 3 Adam’da da anlatıyorduk benim evi. Beyazıt Abi, konuya hakim, kendisi üç kere geldi” dedi. Beyazıt Öztürk ise Yenenler’in konuşmasının ardından konuyu değiştirdi.

Son Haberler