Pazar / 12 Temmuz 2020

Eser Yenenler o geceye dair ilk kez konuştu! Beyaz konuyu değiştirdi

Eser Yenenler; Murat Boz, Bahar Candan gibi isimlerle evinde düzenlediği ve olay olan partiyle ilgili ilk kez konuştu.

206,916BeğenenlerBeğen
8,623TakipçilerTakip Et

Eser Yenenler, kendi evinde yaklaşık bir ay önce Murat Boz, Bahar Candan gibi isimlerin katıldığı bir parti düzenlemişti. Partinin ardından Murat Boz’un Bahar Candan ile yakınlaştığı ve bu sebepten dolayı Aslı Enver’in Boz’u terk ettiği konuşulmuştu. Evine kurduğu odayla da gündeme gelen Eser Yenenler, ilk kez dün akşam katıldığı Beyaz Show’da konuştu. Beyazıt Öztürk’ün “Ne oldu o gece, nasıl bir gece yaşadın” sorusuna cevap veren Yenenler, “Ben böyle bir şey görmedim. Bir şekilde 13 yıldır televizyondayım. 3 haftadır perişan oldum” dedi.

BASINDAKİ EV BENİM DEĞİL KOMŞUMUN

Evini anlatan Yenenler, basında çıkan evin yan komşusuna ait olduğunu belirterek, işi şakaya vurdu ve “Yan komşu aradı, ‘teşekkür ederiz evimiz değerlendi’ dedi. Benim evim biraz daha ofis gibi. 3 Adam’ın skeçlerini çekiyoruz. Toplantılar yapıyoruz” açıklamasını yaptı.

‘BEYAZIT ABİ ÜÇ KERE GELDİ’

Yenenler, evin alt katında müzik tesisatının ve oyuncakların olduğu bir oda kurduğunu anlatarak, “Müzisyen arkadaşlarımın hepsi gelir. Her hafta toplanırız, müzik yaparız. Özel kutlamaları evimde yaparız. Burası benim için hayaldi. ‘Eser kulüp açtı’ dediler, iş garip bir yere gitti. 3 Adam’da da anlatıyorduk benim evi. Beyazıt Abi, konuya hakim, kendisi üç kere geldi” dedi. Beyazıt Öztürk ise Yenenler’in konuşmasının ardından konuyu değiştirdi.

İBB’nin 565 milyon TL’lik metro kredisine skandal asfalt haczi!

İBB'nin metro projesi için yurt dışından bulduğu ve haczi kabil olmayan krediye, önceki dönemin asfalt şirketi olan Met-Gün İnşaat tarafından haksız şekilde 565 milyon TL'lik haciz uygulandı. Metro parası, eski dönemin asfalt borcuna ödendi.

AKP’nin ucuz hamlesinin ardından Yunanistan böyle tehdit etti: Biz de Atatürk Müzesi’ni dönüştürmeliyiz

"Selanik'teki Atatürk Müzesi'nin (Mustafa Kemal Atatürk’ün doğduğu ev) 'Pontus Rum ya da Helenizm soykırımı müzesine' dönüştürmeliyiz"

Saray konserlerinin ardından Şahan’dan çağrı!

Karantina dönemi sonrasında paylaştığı tatil videoları ile takipçilerinin karşısına çıkan Şahan Gökbakar, bu defa tiyatro emekçileri için bir paylaşımda bulundu. İletişim Başkanlığı koordinasyonunda gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı "İstanbul Yeditepe Konserleri"nde boy gösteren sanatçıların ardından Gökbakar, aynı desteğin tiyatro sanatçılarına da verilmesi gerektiğini belirtti.

‘Ne Ayasofya, ne 15 Temmuz AKP’nin kaçınılmaz düşüşünü önleyemez’

Muhalif ekonomist yazar Mustafa Sönmez'den yeni Ayasofya tweeti.

Güvenlik soruşturması nedir, ne değildir?

İktidar kendisine ve dolayısıyla düzene muhalif kim var, nerededir, ne iş yapar, Emniyet, valilik, MİT ve gayri-resmi kurum ve oluşumlar üzerinden öğreniyor, bunları kayıt...
206,916BeğenenlerBeğen
8,623TakipçilerTakip Et