“Es kaza İBB’de Erdoğan’ın oturduğu sandalye kırılsa…”

Halk TV'de Ayşenur Arslan'ın sunduğu Medya Mahallesi programının konuğu İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun oldu. Ongun, dün Saray'da belediye başkanları ile Erdoğan arasındaki görüşmenin detaylarını anlattı. 

207,663BeğenenlerBeğen
7,891TakipçilerTakip Et

Halk TV’de Ayşenur Arslan’ın sunduğu Medya Mahallesi programının konuğu İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun oldu. Ongun, dün Saray’da belediye başkanları ile Erdoğan arasındaki görüşmenin detaylarını anlattı.

Saray’daki toplantıda ilginç bir olay da yaşanmış Cumhurbaşkanı Erdoğan salona girerken Ekrem imamoğlu’nun oturduğu sandalyenin ayağı kırılmıştı. Yere düşen İmamoğlu ile Erdoğan arasında şu diyalog geçmişti;

Erdoğan: Biz bir şey yapmadık sen sandalyeyi kırdın. Parasını ödemen lazım bakın bu israfa girer.

İmamoğlu: İkinci kez oturduğumda daha sağlam oturuyorum

Dün yaşanan bu olayın İmamoğlu’na tuzak olduğu görüntülerle belgelendi. Ayşenur Arslan’ın Saray’daki görüşmeden yakalanan kareyi canlı yayında ekranlara getirdi ve İmamoğlu’nun sandalyesinin bacağında problem olduğunu görüntüyle kanıtladı. Arslan Murat Ongun’a neler yaşandığını sordu?

Ongun görüşme sonrası İmamoğlu ile arasında geçen konuşmada getirilen ikinci sandalyenin de daha sonra görevliler tarafından değiştirildiğini öğrendiğini aktardı ve kritik bir soru sordu.

“Ben tabi talihsizlik olarak yorumluyorum. Bugüne kadar başkanın oturduğu hiçbir koltuk kırılmadı ama. Allah muhafaza bir şey söyleyeceğim. Enteresan bir kaza es kaza sayın Cumurbaşkanı İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret ediyor ve sayın Cumhurbaşkanının oturduğu sandalye de kırılıyor. Ne derlerdi?”

Ayşenur Arslan “ne derlerdi” sorusuna “suikast” diye yanıt verirken Murat Ongun da “anında soruşturma açarlardı” ifadesini kullandı.

İŞTE O ANLAR: 

https://www.youtube.com/watch?v=TeVzpcnLin4&feature=youtu.be

loading...

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İskilipli Atıf’ı savunan AKP İskilip ilçe başkanı tehditler savurdu: Kemalist düzeni yerle bir edeceğiz

AKP Çorum İskilip İlçe Başkanı Mustafa Lek, yaptığı açıklamada skandal ifadeler kullanarak, "Kemalist düzeni yerle yeksan edeceğiz" dedi.

Şamil Tayyar’dan Doğu Perinçek’e “İslamcı Kemalist” tepkisi: Haddinizi bileceksiniz

AKP'li Şamil Tayyar'dan Doğu Perinçek'e "İslamcı Kemalist" tepkisi geldi.

Yeni döneme damga vuracak… Kılıçdaroğlu CHP’nin yeni programını hazırladı!

Fikret Bila, CHP'de yapılacak kurultay öncesi hazırlanan yeni parti programının detaylarını yazdı.

Erdoğan’ın sesiyle paylaştı: ‘Bana her şey seni hatırlatıyor’

ABD Başkanı Trump'ın elinde İncil'i tuttuğu fotoğraf akıllara AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın 2015 yılındaki mitingini getirdi.
207,663BeğenenlerBeğen
7,891TakipçilerTakip Et