Pazartesi / 13 Temmuz 2020

Erol Mütercimler’den Bilal Erdoğan’a: Senin oğlan neden imam hatipte değil?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan "İsrail Türkiye'den neden korkuyor biliyor musunuz? Çünkü başında İmam Hatipli Cumhurbaşkanı var" demişti. Araştırmacı yazar Erol Mütercimler Bilal Erdoğan'ın bu sözlerine "Babanın bir Yahudi cesaret ödülü vardı, ne oldu o?" diye tepki gösterdi. 

206,912BeğenenlerBeğen
8,634TakipçilerTakip Et

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan “İsrail Türkiye’den neden korkuyor biliyor musunuz? Çünkü başında İmam Hatipli Cumhurbaşkanı var” demişti.

Araştırmacı yazar Erol Mütercimler Bilal Erdoğan’ın bu sözlerine “Babanın bir Yahudi cesaret ödülü vardı, ne oldu o?” diye tepki gösterdi.

Mütercimler açıklamasının devamında imam hatip vurgusu yapan Bilal Erdoğan’a “Bir de senin çocuk; neden İmam Hatip’te değil, Amerikan kolejinde okuyor?” sorusunu yöneltti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın torunu Ömer Tayyip Erdoğan’ın Yeşil Vadi Konakları sitesi içindeki American Montessori Society’e bağlı Palet Montessori ilkokulundan mezun olmuştu.

Ekrem İmamoğlu Ayasofya açıklaması! Erdoğan’a olay gönderme!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

“En iyi CHP’li benim”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Genel Sekreter atamasının ardından hakkında yapılan eleştirilere 'En iyi CHP'li benim' diye yanıt verdi.

Özgür Özel 15 Temmuz üzerinden CHP’yi hedef alan Erdoğan’a açtı ağzını yumdu gözünü!

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "15 Temmuz'un en büyük destekçisi CHP'dir'' ifadelerinin ardından CHP'li Özgür Özel'den çok sert yanıt geldi. Özel, ''15 Temmuz'daki duruşumuz bellidir, nettir, ertesi gün bizi övenlerin bu cümleleri kurması utanmazlıktır, hadsizliktir!" dedi.

İBB, Heybeliada’daki yangına çok sayıda araç ve helikopterle müdahale etti!

İBB, ekipleri Heybeliada’da çıkan orman yangınına 3 helikopter ve çok sayıda araçla müdahale etti.

Ağızlarındaki bakla yobaz televizyonunda çıktı: “Hilafet geri gelmeli, Merkezi de Ayasofya olabilir”

Akit TV'de 'Pazar Manşeti' programında Ayasofya'nın yeniden ibadete açılması konuşulduğu sırada konu hilafete geldi. Programın sunucusu Fatin Dağıstanlı, konuğu Musa Biçkioğlu'na "Bunun arkasından bir de hilafetin gelmesi gerekmez mi?" diye sordu.
206,912BeğenenlerBeğen
8,634TakipçilerTakip Et