Erdoğan’ın ‘siyasi ayak’ çıkarımı yaptığı ziyarette MHP’liler tekme tokat polis dövmüştü

AKP grup toplantısında konuşan Erdoğan suçlamalarının arasına kapatılan FETÖ yayın organlarında çalışan gazetecileri ziyaret için orada bulunan CHP'lileri de ekledi. 

208,674BeğenenlerBeğen
7,631TakipçilerTakip Et

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu dünkü grup toplantısında “FETÖ’nün siyasi ayağı Erdoğan’dır” demişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yanıt bugün geldi. Erdoğan geçmişte AKP-Cemaat ortaklığını göz ardı ederek aynı suçlamayı Kemal Kılıçdaroğlu’na ve CHP’lilere yöneltti. Erdoğan, “FETÖ’nün siyasi ayağı Kemal Kılıçdaroğlu ve ekibidir” dedi.

AKP grup toplantısında konuşan Erdoğan suçlamalarının arasına kapatılan FETÖ yayın organlarında çalışan gazetecileri ziyaret için orada bulunan CHP’lileri de ekledi.

Erdoğan “Genelbaşkanı başta olmak üzere CHP milletvekilleri kapatılan FETÖ gazetelerinin binalarına giderek dayanışma gösterisi yaparken aynı zamanda siyasi ayağın kim olduğunu ilan etmiş oldular” dedi.

İŞTE O ANLAR: 

Ancak Erdoğan o ziyarette MHP’lilerin polis dövmesini göz ardı etti. CHP’lilerin medya çalışanları için yaptığı ziyarette MHP üyeleri tekme tokat polis dövmüştü.

O görüntüler de kameralara böyle yansımıştı:

Polisle yaşanan gerilimin ardından FETÖ’nün yayın organı Bugün TV’ye bağlanan MHP İstanbul İl Başkanı Bülent Karataş da “MHP haksızlığa uğrayanın yanındadır kayyum atanması haksızlıktır” demiş ve polis hakkında ağır eleştirilerde bulunmuştu.

1 Yorum

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Salgına nispeten daha hazırlıklı yakalandık

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi'nin koronavirüs salgını konulu olağanüstü video konferans zirvesinde konuştu. Erdoğan, "Görünmez düşmana karşı zor bir savaş yürütüyoruz. " dedi.

“Zırnık yok” dediği için gözaltına alınan Gülseven: Başımıza cühela takımı musallat olmuş, kurtulmadan gün yüzü yok!

Independent Türkçe yazarı Hakan Gülseven, Türkiye’nin koronavirüsle mücadelesini, ceza infaz kanununda yapılması beklenen düzenlemeyi ve gözaltına alınma sürecini gazeteci Çağdaş Gökbel’e değerlendirdi.

Davutoğlu’ndan ‘gizli af’ eleştirisi: Rüşvet alan çıkacak, gazeteci yatacak! Bunu kamu vicdanı kabul eder mi?

Ahmet Davutoğlu, "İlke yok, gizli af var. Devlete karşı suçlarda değil, rüşvet, çete, yolsuzluk suçları için tahliye var. Bu yasada zimmet, gasp, rüşvet, irtikap affediliyor" ifadelerini kullandı.

CHP’li Turan Aydoğan “majestelerinin yargısı” deyip Sedat Peker’in firarını hatırlatınca AKP’liler kudurdu

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan Meclis kürsüsünde infaz paketine yönelik eleştiriler dile getirince AKP sıralarından tepkiler yükseldi. Yargı'daki hukuksuzlukları vurgulamak için "majestelerinin yargısı" ifadesini kullanan Aydoğan'a AKP'liler müdahale etmeye çalıştı. 
208,674BeğenenlerBeğen
7,631TakipçilerTakip Et