Erdoğan’ın ‘seferberlik’ ilanının ilk destekçileri şaşırtmadı: Genç patronlar

TÜGİK Genel Başkanı Güral, "Cumhurbaşkanımızın 'tüm terör örgütlerine karşı milli bir seferberlik ilan ediyorum' çağrısı bizlere kuvvet ve cesaret vermiştir." dedi.

Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkanı Erkan Güral, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “seferberlik ilan” ettiği sözlerine, destek açıklamasında bulundu.

Güral, konuya ilişkin yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Cumhurbaşkanımızın ‘tüm terör örgütlerine karşı milli bir seferberlik ilan ediyorum’ çağrısı bizlere kuvvet ve cesaret vermiştir. İş dünyasının temsilcileri olarak, Cumhurbaşkanımızın ve hükümetimizin terörle mücadelesinde sonuna kadar yanındayız. Üzerimize düşen görevleri layıkıyla yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Sayın Cumhurbaşkanımızın, bu kutsal çağrısından sonra güvenlik güçlerimizin terörle mücadele faaliyetlerinde her zaman yanında olacağımızı ve her türlü desteği vereceğimizi ilan ediyoruz. Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu olarak, milli seferberliğin zaferimizle sonuçlanacağından hiçbir şüphe duymuyoruz. Bu seferberlikte görev almaktan şeref duyuyoruz. Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere Başbakanımız, hükümetimiz, polis ve askerlerimize şükranlarımızı sunuyoruz.”

Son Haberler