Erdoğan’ın neden kendisini görevden aldığını açıklayan Melih Gökçek’ten “darbeyi ben engelledim” açıklaması

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Melih Gökçek Hadi Özışık'ın Youtube kanalında katıldığı programda ilginç bir çıkış yaptı. 

207,611BeğenenlerBeğen
7,893TakipçilerTakip Et

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Melih Gökçek Hadi Özışık’ın Youtube kanalında katıldığı programda ilginç bir çıkış yaptı.

15 Temmuz Fethullahçı darbe girişiminde olayların yüzde 90’ının Ankara’da geçtiğini söyleyen Gökçek, darbenin engellenmesinde en büyük payın Ankara Büyükşehir Belediyesi yani kendisi olduğunu iddia etti.

15 Temmuz Darbe girişimi sırasında kışlalarda yurtsever subaylarla FETÖ’cüler arasında ciddi çatışmalar yaşanmış saatler süren çatışmaların ardından FETÖ’cüler etkisiz hale getirilmişti.

GÖKÇEK’İN DARBEYİ BEN ENGELLEDİM AÇIKLAMASI ŞU ŞEKİLDE: 

Gökçek buna rağmen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendisine çekilmesi gerektiğini söylediği için istifa ettiğini açıkladı.

loading...

5 YORUM

  1. darbe sırasında kendileri neredeymiş…belediye ordusunun başında mı..? Ankara’nın ücra bir bölgesinde bir gecekonduya kapanıp korkuyla (yeri belli olmasın diye telefonunu kapattığı da söyleniyor) sabahı bekleyen kim di?

  2. Hadi oradan. Komşunun gecekondusundan doğru mu engelledin darbeyi.Biraz daha ağla belki gazi maaşı bağlarlar yüzlerce sahte kahramanlar gibi.

  3. Bay Gökçek sen bu martavalları bizim külahımıza anlat.Sizin ezelden ne olduğunuzu bilenlerdeniz.Belediyenin kapısının önüne konmanızın asıl nedeni söylediğiniz martaval değil,siz onu anladınız..

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İkinci Süleyman Soylu vakası

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sokağa çıkma yasakları konusunda ikinci kez boşa düştü.

‘İktidar, istediği vekili cezaevine koyar’

Hukukçular, CHP’li Enis Berberoğlu ve HDP’li Leyla Güven ve Musa Farisoğlu’nun milletvekilliğinin düşürülmesini değerlendirdi.

Ahmet Hakan’dan aç-kapa rezaletini aklama yazısı: Biliyorum, bazılarını kesmeyecek bu hikâye

İktidarın bile tam olarak açıklayamadığı sokağa çıkma skandalını aklamaya çalışan Ahmet Hakan, yaşanan 48 saatin hikayesini, 'Biliyorum, bazılarını kesmeyecek bu hikâye' diye kaleme aldı.

Bu iki fotoğraf siyasetin saflaşma kutuplarını oluşturacak

Bu iki fotoğraf önümüzdeki dönemde siyasetin saflaşma kutuplarını oluşturacak.

Öztrak’tan kritik sorulara yanıt… CHP Meclis’ten çekilecek mi? Süleyman Soylu’ya ne olacak?

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak CHP Genel Merkezi'nde düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.
207,611BeğenenlerBeğen
7,893TakipçilerTakip Et