Erdoğan’ın gözden çıkarttığı Nagehan Alçı küstü: Ayşe-Betül out, Ela-Yasemin in

Uzun zamandır Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın uçağında yer bulamayan yandaş Nagehan Alçı'nın bugünkü köşesinde ilginç bir ayrıntı yer aldı. 

Uzun zamandır Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın uçağında yer bulamayan yandaş Nagehan Alçı’nın bugünkü köşesinde ilginç bir ayrıntı yer aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın isimlerini verdiği çocukları Ayşe ve Betül’ü yazan Alçı’nın Erdoğan’ın koyduğu isimleri yazmaması dikkat çekti.

Alçı, çocuklarından Ela ve Yasemin diye bahsetti.

Alçı’nın Erdoğan’ın verdiği isimleri kullanmaması son dönemlerde Erdoğan’la arasının iyice açıldığı yorumlarına neden oldu.

Erdoğan’ın yurt dışı ziyaretlerinde uçağında yer alan gazeteciler arasında Nagehan Alçı’nın olmaması bir süredir dikkat çekiyordu.

Rasim Ozan Kütahyalı’nın Gökçeklere ait Beyaz TV’deki işine de Boşnaklar hakkındaki çirkin sözlerin ardından gelen tepkiler üzerine son verilmişti. Bir kaç kez ‘Tekrar görüşeceğiz’ diyen Kütahyalı’nın bir türlü ekrana dönememesi ise Erdoğan’ın Alçı-Kütahyalı çiftini gözden çıkardığı şeklinde yorumlanıyor.

 

 

Rum medyası, Rahşan Ecevit’in ölüm haberini böyle duyurdu

Eski Başbakan Bülent Ecevit’in eşi Rahşan Ecevit’in böbrek ve akciğer yetmezliğinden 97 yaşında hayatını kaybetmesi, Kıbrıs Rum kesimi medyasında son dakika haberi olarak duyuruldu.

Kanal İstanbul için 92 bin 468 itiraz, 1 yanıt!

Bakan Murat Kurum, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ÇED raporunun İnceleme Değerlendirme Komisyonu tarafından değerlendirildiğini ve komisyon çalışmaları ile halkın görüşlerinin dikkate alındığını belirterek dün ÇED olumlu kararını açıkladı. Raporda İstanbulluların rapora yönelik itirazlarına aynı yanıtlar verildi.

Erdoğan’dan İmamoğlu’na tepki: Nerede kaldı bu süt?

Gayrette Havalimanı Metro Hattı İlk Ray Kaynak Töreni’nde konuşan AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hedefinde yine İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu vardı. Erdoğan,”‘Suyu ucuzlatacağız’ dediler, ucuzlattılar mı? ‘Otobüsteki ücretleri düşüreceğiz’ dediler, düşürdüler mi? Ücretsiz süt vereceklerdi, nerede kaldı bu süt? Allah izin versin de yağmurlarımız kesilmesin, sular devam etsin” ifadelerini kullandı.

Mine Kırıkkanat’ın ‘Bahçeli ve evlilik’ paylaşımına MHP’den belden aşağı tepki!

Cumhuriyet gazetesi yazarı Mine Kırıkkanat, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dün yaptığı konuşmada söylediği 'Maalesef gençlerimiz genç yaşta evlenmiyor.' sözüne bekar olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hatırlatarak 'Devlet Bahçeli için çok mu geç' mesajı yazdı. Mesaja MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt 'belden aşağı' sözlerle yanıt verdi.

Bakan Turhan: Evet Kanal İstanbul bir rant projesi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan bir televizyon kanalında yaptığı açıklamada, Kanal İstanbul projesini yapacaklarını ve faturayı İBB’ye göndereceklerini belirtti.
210,016BeğenenlerBeğen
4,675TakipçilerTakip Et