Çarşamba / 5 Ağustos 2020

Erdoğan’ın ‘belalısı’ yine yazdı

Daha önce Erdoğan’ı tehdit dahi eden Michael Rubin, Erdoğan’a destek olan işadamı ve gazetecileri de hedef aldı. Michael Rubin yine konuştu

206,517BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et

15 Temmuz darbe girişimini önceden yazan eski Pentagon yetkilisi, Neo-Con yazar Michael Rubin, sosyal medya hesabından Erdoğan’ıa yönelik mesajlar paylaştı. Daha önce Erdoğan’ı tehdit dahi eden Michael Rubin, Erdoğan’a destek olan işadamı ve gazetecileri de hedef alarak şöyle yazdı:

“Problem sadece RTE değil; bir takım oportünist işadamları ve gazetecilerin RTE’nin gözüne girmek için yaptıkları kötü işler. Erdoğan’ı desteklemek İslam ve Türk asaletini desteklemek değildir. Erdoğan’ı desteklemek yolsuzluk ve Türkiye’nin çöküşünü desteklemektir.”

Gözler CHP’de: MYK’ya kimler girecek?

37. olağan kurultayın ardından CHP Parti Meclisi (PM) netleşti. Partiyi iktidara taşıması hedeflenen A takımının şekillenmesi ise bayramın araya girmesi nedeniyle gecikti. CHP’de bayram boyunca da MYK için kulisler sürdü.

Ankara Tabip Odası’ndan dikkat çeken koronavirüs verileri: 488 sağlık çalışanı Covid-19 tanısı aldı, yoğun bakımlarda yer bulunamıyor

Ankara Tabip Odası'nın sahada pandemi ile mücadele eden sağlık çalışanlarından elde ettiği verilerle göre; 488 sağlık çalışanı Covid 19 tanısı aldı. ATO analizinde dikkat çekici tespitler yer aldı.

Evli olduğu görme engelli kadını bayıltana kadar döven erkek gözaltına alındı

Bingöl'de evli olduğu görme engelli kadını bayıltana kadar döven Hasan E. isimli erkek, şiddet görüntülerinin sosyal medyada gündem olması üzerine gözaltına alındı.

Ekrem İmamoğlu’nun konuşmasını bölen sürpriz telefon! Sesi dışarı verdi!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu; Edirnekapı’da İETT, Yenikapı’da ise İSKİ çalışanlarıyla bayramlaştı. İETT’nin Edirnekapı Garajı’nda gerçekleştirilen bayramlaşma etkinliğine, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) TBMM Grup Başkanvekili Engin Altay da katıldı. İSKİ çalışanlarıyla bayramlaşma, Yenikapı Artıma Tesisi’nde gerçekleştirildi. Etkinliklerde; İETT Genel Müdürü Alper Bilgili ve İSKİ Genel Müdür Yardımcısı Bülent Solmaz, çalışanlarıyla birlikte hazır bulundu.

İşte Muharrem İnce’ye gemileri yaktıran anın karesi

Cumhuriyet Halk Partisi kurultayının ardından Muharrem İnce'nin yeni parti kuracağı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Muharrem İnce'nin parti kuracağı iddiası Ankara kulislerini hareketlendirdi. AKP'ye yakın medya ve gazeteciler iddiaya ilişkin bilgilerin adresi oldu. 
206,517BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et