Erdoğan’ın Bahçeli’ye ‘ev ziyareti’nde dikkat çeken detaylar

Cumhur İttifakı'nın küçük ortağı MHP ile AKP arasındaki siyasi ilişkinin boyutu her geçen gün daha da derinleşiyor.

31 Mart yerel seçimlerine de birlikte giren ve İstanbul, Ankara, Adana olmak üzere büyükşehirleri muhalefete kaptıran Cumhur İttifakı’nın tarafları, yeni stratejiler geliştirerek, ‘surda açılan gediği’ kapamanın hesaplarını yapıyor.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın, 31 Temmuz Çarşamba (bugün) MHP lideri Devlet Bahçeli’nin Ankara Çayyolu’ndaki evine gerçekleştirdiği basına kapalı yarım saatlik ziyaret de bu girişimin bir parçası olarak yorumlanıyor.

Önce Milli İstihbarat Teşkilatı’nın (MİT) yeni binasında incelemelerde bulunan Erdoğan, ardından da Bahçeli’yi evinde ziyaret etti.

Gösterişli konvoylarla ziyaretler gerçekleştiren Erdoğan’ın, Bahçeli’ye beş araçlık ‘mini bir konvoy’la gittiği gözlerden kaçmadı.

İkili, bugüne kadar tüm görüşmelerini resmi konutlarda gerçekleştirmişti. Ziyaret için kullanılan araç ise sivil plakalıydı.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, görüşmede güncel siyaset ve dış politika konuları ele alındı.

Film mi çekiyorsunuz: AFAD daire başkanı “Gönderin” dedi, enkazdan çıkarılan yaralı Erdoğan’ın yanına getirildi

Elazığ depremi sonrası Tayyip Erdoğan, Mustafa Paşa Mahallesi'nde arama-kurtarma çalışmalarının sürdüğü bir enkaza gelir. AFAD Müdahale Dairesi Başkanı Abdulkadir Tezcan enkaz başındaki ekiplere eliyle “Gönderin” işareti verir. Enkazdan çıkarılan yaralı, sedye üzerinde Erdoğan’ın yanına getirilir...

Yandaş medya hedef göstermişti… Berna Laçin’e soruşturma!

Berna Laçin'e Elazığ depreminin ardından yapmış olduğu sosyal medya paylaşımları gerekçe gösterilerek soruşturma açıldı.

Ekrem İmamoğlu’nun 21 yıl önce depremzedelerin yardımına koştuğu görüntüler ortaya çıktı

Ekrem İmamoğlu'nun 1999 yılında meydana gelen Marmara Depremi'nde yardım faaliyetlerine katıldığı görüntüler ortaya çıktı.

Jeoloji profesörü yandaşın maliyet sorusuna cevap verince stüdyo buz kesti

Habertürk'te depremlerle ilgili uyarılarda bulunan Jeoloji Profesörü Prof. Dr. Cem Yaltırak'ın, "Bu projelerin maliyeti ne kadar?" şeklinde yöneltilen soruya verdiği cevap stüdyoda sessizliğe neden oldu.

Depremzede çocuk Süleyman Soylu’ya böyle tokat attı

Elazığ'da 31 yurttaşın hayatını kaybettiği depremin ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bölgede depremzedeleri ziyaret etti. 
209,919BeğenenlerBeğen
4,678TakipçilerTakip Et