Erdoğan’a yakın Gazeteci bedelli askerlik ile ilgili tarih verdi

Bedelli askerlik için birçok kişinin beklentisi devam ederken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yakın gazeteci Bayram Zilan tarih verdi.

Bedelli askerlik son durum asker adaylarının merakla araştırdığı konuların başında geliyor. 2018’in ilk askerlik celbinin yaklaşmasıyla birlikte, bedelli askerlik talepleri de yeniden gündeme geliyor.

Hükümet kanadından henüz bedelli askerlikle ilgili çalışmaların yapılmadığı yönünde açıklamalar gelirken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yakın gazeteci Bayram Zilan tarih verdi.

Milat Gazetesi Ankara Temsilcisi Bayram Zilan, “Bedelli Askerlik lobisi… Gençler… 2018’de ya da 2019’un başında askerlik sorununuz ile ilgili bir çözüm çıkacak muhtemelen! Siz Cumhurbaşkanımızın arkasında durmaya devam edin! Ve sabredin…” açıklamasında bulundu.

İŞTE O MESAJ…

AKP’lilerden Erdoğan’a uyarı! ‘Partiyi bitirirse damat bitirecek’

AKP'li yöneticilerde endişeler sürerken akraba kayırmacılığına son verilmesi istendi.

AKP panikte…50 bin üye istifa etti!

Eylül-Kasım ayları arası 57 bin kişinin ayrıldığı AKP'nin üye sayısı, son 4 ayda 114 binlik bir düşüş gösterdi. CHP ve İYİ Parti ise 4 ayda 30 binden fazla yeni üye kazandı.

Eski Fazilet partili Bülent Arınç’tan Gelecek Partisi’ne veryansın!

Milli Nizam, Milli Selamet, Refah ve Fazilet partileri ile AK Parti'de önemli görevlerde bulunan, eski Başbakan Yardımcısı ve eski Meclis Başkanı Bülent Arınç, gazeteci Ömer Şahin'in kaleminden bugün piyasaya çıkan, kendi hayatının anlatıldığı 'Küçük Erbakan' kitabıyla ilgili konuştu.

‘Kanal İstanbul’ ‘Katar İstanbul’ olma yolunda!..

Katar Emiri’nin annesi Şeyha Moza’nın Başakşehir’de 100 bin lira sermayeli şirket kurup 1.5 ay kadar sonra Kanal İstanbul güzergahında 44 dönüm arazi satın aldığı ortaya çıktı.

Davutoğlu’na ‘Vekil isterse veririm’ demişti… AKP’den yanıt geldi

Siyaset dünyasında ‘kiralık vekil’ tartışması başladı. AKP Ünal, İYİ Parti lideri Akşener’in ‘Yeni partiler vekil isterlerse veririm’ açıklamasını eleştirdi. Ünal, “Türk siyasetinde bir bidat adeta oluşturdular. Bu, ‘kiralık vekil’ çok çirkin bir ifade farkındayım. Milletin iradesi kimsenin tekelinde değildir” dedi.
210,481BeğenenlerBeğen
4,598TakipçilerTakip Et