Pazartesi / 6 Temmuz 2020

Erdoğan’a yakın Gazeteci bedelli askerlik ile ilgili tarih verdi

Bedelli askerlik için birçok kişinin beklentisi devam ederken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yakın gazeteci Bayram Zilan tarih verdi.

207,013BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et

Bedelli askerlik son durum asker adaylarının merakla araştırdığı konuların başında geliyor. 2018’in ilk askerlik celbinin yaklaşmasıyla birlikte, bedelli askerlik talepleri de yeniden gündeme geliyor.

Hükümet kanadından henüz bedelli askerlikle ilgili çalışmaların yapılmadığı yönünde açıklamalar gelirken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yakın gazeteci Bayram Zilan tarih verdi.

Milat Gazetesi Ankara Temsilcisi Bayram Zilan, “Bedelli Askerlik lobisi… Gençler… 2018’de ya da 2019’un başında askerlik sorununuz ile ilgili bir çözüm çıkacak muhtemelen! Siz Cumhurbaşkanımızın arkasında durmaya devam edin! Ve sabredin…” açıklamasında bulundu.

İŞTE O MESAJ…

Levent Gültekin açıkladı: Erdoğan’a çok yakın isimden “Ülke yıkıma gidiyor engelleyemiyoruz” itirafı

Gazeteci Levent Gültekin, Ayşenur Arslan ile Medya Mahallesi programına konuk oldu. Programda, Erdoğan'a çok yakın bir kişiyle konuştuğunu belirten Gültekin, birinci halkadaki ismin kendisine "Ülke büyük bir yıkıma gidiyor ve engelleyemiyoruz" dediğini aktardı.

CHP Sözcüsü, CNN’in İlhan Kesici üzerinden İmamoğlu gerilimi yaratma stratejisini üç cümleyle bozdu!

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Sözcüsü Faik Öztrak basın toplantısı gerçekleştirdi. Toplantının soru cevap bölümünde CNN Türk muhabiri Öztrak'a İlhan Kesici'nin İBB ve Ekrem İmamoğlu'na yönelik sert eleştirilerini hatırlattı. Öztrak soruya "İBB'yi ve İmamoğlu'nu ilk günde tebrik ettim, şimdi de tebrik ediyorum" dedi.

Davutoğlu’ndan Ahmet Hakan’a çok konuşulacak ‘Erdoğan’ yanıtı!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu partisinin genel merkezinde düzenlediği haftalık basın toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Ulaştırma Bakanı’nın bir gecede aniden görevden alınmasının arkasından Cengiz, Limak ve Kalyon’un kaybettiği ihale çıktı: Yeni Bakan geldi, kaybedilen ihale iptal edildi!

16 Mart’ta yapılan Çukurova Havalimanı ihalesine 2 firma girdi. Bu firmalardan biri olan Cengiz, Limak ve Kalyon’un girişimi ihaleyi kaybetti. 12 gün sonra ulaştırma bakanı görevden alındı, yeni bakan 15 Nisan’da eski ihaleyi iptal etti. Bu hafta yeniden ihaleye çıkılacak

Erdoğan’ın masasında: Sosyal medya düzenlemesi için iki formül

Erdoğan'ın masasında sosyal medya düzenlemesi için iki formül var, ya Fransa modeli ya ABD modeli.
207,013BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et