Erdoğan’a oy vereceğini açıklayan Tarikat’ın gerçek yüzünü İsmail Saymaz açıkladı

Gazeteci İsmail Saymaz, Cumhur İttifakı’nı destekleyeceğini açıklayan Tarikat’ın gerçek yüzünü anlattı.

24 Haziran cumhurbaşkanlığı ve genel seçimleri öncesi Menzil tarikatından destek açıklaması geldi. Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD), Semerkand Vakfı, Beşir Derneği ve Genç-Kon imzası ile tarikat tarafından gazetelere verilen ilanda, seçimlerde Cumhur İttifakı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek verileceği duyuruldu.

Gazeteci İsmail Saymaz, Cumhur İttifakı’nı destekleyeceğini açıklayan Tarikat’ın gerçek yüzünü anlattı.

İsmail Saymaz, “İlana imza veren Menzilci kuruluşlardan biri de Beşir adlı yardım derneği. Bir holdinge dönüşen her tarikat eninde sonunda yardım derneği kurup ülke içerisinde para ve mal toplayarak küresel ölçekte dolaştırıyor. Bir zamanlar FETÖ’nün Kimse Yok Mu Derneği gibi” açıklamasında bulundu.

İŞTE O MESAJ…

Ve Mansur Yavaş düğmeye bastı… Gökçek’in parsel parsel dosyası savcının önünde

Ankara Büyükşehir Belediyesi, eski Başkan Melih Gökçek hakkında görevi kötüye kullanma, suç örgütüne yardım etme ve terörizmin finansmanı suçları işlendiğine istinaden Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

İmamoğlu kendisini protesto eden vatandaşla tartıştı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ulaşım zamlarını protesto eden vatandaşla tartıştı. Ulaşım zamlarını protesto eden vatandaş "Her şey çok güzel olacak demiştiniz; olmadı" dedi.

Nerede kalmıştık! Erdoğan: Kanal İstanbul tek başına kentsel dönüşüm projesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin grup toplantısında konuşuyor.

Sağlık Bakanı Koca: Virüsün bize gelme durumu her an olabilir

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs salgını için "Etrafımızda her geçen gün artıyor, ülke bu anlamda risk altında." dedi.

CHP’li İlgezdi 12 milyon vatandaşın nasıl fişleneceğini anlattı

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi derneklere üyelerini mülki amire bildirme zorunluluğu getiren fişleme düzenlemesine sert tepki gösterdi.
209,117BeğenenlerBeğen
5,006TakipçilerTakip Et