Pazar / 5 Temmuz 2020

Erdoğan’a oy vereceğini açıklayan Tarikat’ın gerçek yüzünü İsmail Saymaz açıkladı

Gazeteci İsmail Saymaz, Cumhur İttifakı’nı destekleyeceğini açıklayan Tarikat’ın gerçek yüzünü anlattı.

207,028BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et

24 Haziran cumhurbaşkanlığı ve genel seçimleri öncesi Menzil tarikatından destek açıklaması geldi. Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD), Semerkand Vakfı, Beşir Derneği ve Genç-Kon imzası ile tarikat tarafından gazetelere verilen ilanda, seçimlerde Cumhur İttifakı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek verileceği duyuruldu.

Gazeteci İsmail Saymaz, Cumhur İttifakı’nı destekleyeceğini açıklayan Tarikat’ın gerçek yüzünü anlattı.

İsmail Saymaz, “İlana imza veren Menzilci kuruluşlardan biri de Beşir adlı yardım derneği. Bir holdinge dönüşen her tarikat eninde sonunda yardım derneği kurup ülke içerisinde para ve mal toplayarak küresel ölçekte dolaştırıyor. Bir zamanlar FETÖ’nün Kimse Yok Mu Derneği gibi” açıklamasında bulundu.

İŞTE O MESAJ…

Erdoğan: Sembolik de olsa bayan vekillerimizden hiç olmazsa iki tane alalım

Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’nin açılış töreninde konuşan partili AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Evet şöyle sembolik de olsa bayan milletvekillerimizden hiç olmazsa iki tanesini alalım” ifadelerini kullandı.

Erken seçim tartışmaları gölgesinde anket sonuçları: Salgın ve yeni partiler AKP’yi eritti

Salgın döneminde AKP'nin oy oranı gerilerken CHP ise oyunu arttırdı.

Sakarya’da facia ‘geliyorum’ demiş, işçiler: Isınma vardı 4 gündür uyarıyorduk

Sakarya’daki havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonrası yaralanan işçileri CHP heyeti ziyaret etti. İşçiler fabrikadaki mallarda ısınma olduğunu ve bu konuda 4 gündür uyarı yapmalarına rağmen önlem alınmadığını söyleyerek, “Isınma olmaması gereken bir şey, uyardık ama dinlemediler” dediler.

AKP’li başkandan Binali Yıldırım faturası: ‘Seçim harcamalarını belediyeye ödetti’

Tekrarlanan seçimde Binali Yıldırım'a destek vermek amacıyla İstanbul'a giden Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve beraberindekilerin masraflarının faturasının Çorum Belediyesi’ne kesildiğini ileri sürüldü.

İsmail Saymaz son anketi açıkladı: Metropoll’den Erdoğan’ı kızdıracak haber

Gazeteci İsmail Saymaz’ın açıkladığı Metropoll Araştırma Şirketi’nin Haziran ayında gerçekleştirdiği kamuoyu araştırması sonuçlarına göre AKP’nin oyunun gerilediği görüldü.
207,028BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et