Erdoğan: Rasim Ozan Kütahyalı vatandaşlıktan çıkarılsın

Erdoğan, Rasim Ozan Kütahyalı'nın vatandaşlıktan çıkarılması talep edildi.

[fvplayer src=”https://vimeo.com/244303647″ splash=”https://i.vimeocdn.com/video/668668480_1920x1080.jpg?r=pad” caption=”rasim-ozan-kutahyali39nin-vatandasliktan-cikarilmasi-talep-edildi”]Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu Başkanı Recep Osman Erdoğan, Rasim Ozan Kütahyalı’nın vatandaşlıktan çıkarılmasını talep etti.

KRT Haber Müdürü Çağlar Cilara’nın konuğu olan, Erdoğan, Bosna halkına Beyaz TV’deki canlı yayında akıl almaz hakaretlerde bulunan Rasim Ozan Kütahyalı’ya tepkisini dile getirdi. Yetkililere seslenen Erdoğan vatandaşlıktan çıkarılmasını istedi, “Ancak bu durumda yüreğimize su serpilir” dedi. RTÜK’e de seslenen Erdoğan, Beyaz TV’nin de kapatılmasını talep etti.

“Rasim Ozan’ın sözleri Sırp kasabının yaptığı faciadan daha feci bir şey”

Erdoğan ayrıca programda, Rasim Ozan Kütahyalı’nın Bosna halkına yönelik sözlerinin, Bosna halkını katleden Sırp Mladiç’in yaptığı katliamdan daha büyük bir şey olduğunu söyledi. Çağlar Cilara’nın “bu manevi bir soykırım mıdır?” sorusuna da “Elbette” yanıtını verdi.

Bilal Erdoğan: Cumhurbaşkanımız geçmiş önümüze yara yara gidiyor, arkayı iyi desteklememiz lazım

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu ve Darülaceze İdare Meclisi Üyesi Bilal Erdoğan, “Bu ülkenin geleceği için gençlerine mesajlar veren, motivasyon veren kimimiz var? Cumhurbaşkanımız geçmiş önümüze yara yara gidiyor, Libya’da mücadele, Doğu Akdeniz’de mücadele, Suriye’de mücadele, dünyanın dört bir yanında dünyanın en büyük aktörleriyle masaya oturuyor artık bizim arkadan gelenler olarak bu arkayı iyi desteklememiz lazım” dedi.

Gelecek Partisi’ne katılanların akrabaları geleceklerinden kaygılı! Bir bir işten çıkartılıyorlar…

Gelecek Partili Selçuk Özdağ, partinin bazı idarecilerinin akrabaları, kardeşlerinin görevden alındıklarını belirterek, “Feramuz Üstün’ün damadını görevden aldılar. Benim kardeşimi Genel Müdür Yardımcılığından aldılar. Sayın Davutoğlu’nun dünürünü İstanbul Ticaret Odasında Başkanvekiliydi, görevi bırakması istendi” ifadelerini kullandı.

Erdoğan’ın ‘AKP’de FETÖ’cü varsa ispatlayın’ sözlerine CHP’den ‘belgeli’ yanıt

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Engin Altay, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde düzenlediği basın toplantısıyla AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘FETÖ’nün siyasi ayağı araştırması için “Meclis’i buna karıştıramazsın” ve “Haydi ispatlayın” sözlerine yanıt verdi.

AKP’li Başkanın hesabından skandal Rahşan Ecevit paylaşımı

AKP’li Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz sosyal medya hesabından Rahşan Ecevit’in vefatı ile ilgili bir paylaşımın altına “Ateşi bol olsun inşallah” yorumu yapması büyük tepki çekti.

“Erdoğan’ın uçağına asla binmem” demişti… O karede kendini böyle gizledi!

‘Erdoğan’ın uçağına asla binmeyeceğim’ diye yazan Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, Libya Konferansı dönüşü Erdoğan’ın uçağı ile Türkiye’ye döndü.
209,958BeğenenlerBeğen
4,673TakipçilerTakip Et