Erdoğan Putin’le görüştü

CNN Türk'te Şirin Payzın'ın hazırlayıp sunduğu 'Ne oluyor?' programına katılan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la Rusya Devlet Başkanı Putin'in Zeytin Dalı Harekatı'nı görüştüğünü belirtti.

CNN Türk’te Şirin Payzın’ın hazırlayıp sunduğu ‘Ne oluyor?’ programına katılan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la Rusya Devlet Başkanı Putin’in Zeytin Dalı Harekatı’nı görüştüğünü belirtti.

Ayrıntılar geliyor…

Van’da yıkıma neden olan depremin ardından afet uzmanından kritik uyarılar!

Doç. Dr. Yıldırım Güngör, İran'da meydana gelen ve Van'da yıkıma neden olan depremin ardından uyarılarda bulundu.

Depremin ardından ölü sayısı açıklandı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İran sınırında meydana gelen depremde ölü ve yaralı sayısını açıkladı.

Ünlü güvenlik uzmanı Mete Yarar’dan flaş açıklama: Esad’ın ömrü bir haftayı bulmaz

Güvenlik Politikaları Uzmanı Mete Yarar, İdlib ve Suriye sorunuyla ilgili yaptığı değerlendirmede "Esad'la yarın sabah konuşmaya karar verilse Esad’ın ömrü bir haftayı bulmaz" iddiasında bulunarak nedenlerini anlattı.

Erdoğan’ın selefine kızan Soylu: İçime hançer gibi saplandı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gezi eylemleri için “gurur duyuyorum” diyen eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e tepki gösterdi.

CHP Genel Başkanlığı için İlhan Cihaner sürprizi!

CHP Parti Meclisi (PM) üyesi İlhan Cihaner, CHP’nin 28 Mart’ta başlayacak olan 37. olağan kurultayında genel başkanlık adaylığı için zemin yoklama sürecinde olduğunu belirterek, “Benim iddiam, partimin kendi iç demokratik mekanizmalarında, Türkiye’de ve hatta dünyada farklı bir çizgide olması gerektiğine dair bir dönüşüm. Bunun için de maddi koşulları yoklamamız lazım. Ondan sonra resmi bir adaylaşma söz konusu olabilir” dedi.
209,587BeğenenlerBeğen
4,917TakipçilerTakip Et