Salı / 4 Ağustos 2020

Erdoğan ‘partiye sırtını dönenleri’ istemedi

AKP'nin 16. kuruluş yılı kutlamaları kapsamında hazırlanan davetli listesinde o isimlere yer yok.

206,544BeğenenlerBeğen
8,614TakipçilerTakip Et
AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı AKP’nin kuruluşunun 16’ncı yılı kutlamaları kapsamında, “partiye sırtını dönmeyen tüm yol arkadaşları” davet edilecek.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın AKP Genel Başkanı seçilmesinin ardından ilk kuruluş yıldönümü kutlaması için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

Kutlamalar için AKP’de görev yapmış eski-yeni tüm isimlere davetiye gönderilecek. Programa parti teşkilatlarının yanı sıra bakanlar, milletvekilleri, il ve belediye başkanları, kurucular ve delegeler ile eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Bülent Arınç, Hüseyin Çelik, Sadullah Ergin gibi “yol arkadaşları” davet edilecek.

‘İKİ ÖNEMLİ SEÇİM’ VURGUSU
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2019 seçimlerine dikkat çekeceği konuşmasında parti teşkilatlarına “2019 yılında iki önemli seçim yaşayacağız. Seçimlere kadar AK Parti’yi bugünlere getiren gelenekleri unutmadan, mütevazı şekilde tüm vatandaşlarımıza ulaşacağız.” vurgusu yapacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, eski Cumhurbaşkanı Gül, Başbakan Binali Yıldırım ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile halkı sahneden selamlayacak.

İşte Muharrem İnce’ye gemileri yaktıran anın karesi

Cumhuriyet Halk Partisi kurultayının ardından Muharrem İnce'nin yeni parti kuracağı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Muharrem İnce'nin parti kuracağı iddiası Ankara kulislerini hareketlendirdi. AKP'ye yakın medya ve gazeteciler iddiaya ilişkin bilgilerin adresi oldu. 

Ne özrü? Ellerinizdeki kanı okyanusların suyu bile temizleyemez!

Tacettin Çolak yazdı...

Erbakan’ın oğlunun danışmanı olan Osmanlı torunundan AKP’ye Vahdettin’in mezarını Türkiye’ye getirme çağrısı

II. Abdülhamit’in 4. kuşak torunu ve Fatih Erbakan’ın baş danışmanı Osmanoğlu, AKP’ye Vahdettin’in mezarını Türkiye’ye getirme çağrısında bulundu.

İsmail Saymaz: Muharrem İnce bağını koparmış yeni parti kuruyor…

İsmail Saymaz canlı yayında Muharrem İnce'nin yeni parti kuracağı iddiası hakkında çarpıcı bilgiler verdi. 

Muharrem İnce: ‘Çok talep alıyorum’

Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi, yeni parti kuracağı iddia edilen ve bugüne kadar iddiaları ne doğrulayan ne de yalanlayan Muharrem İnce'nin 2 ayrı anket yaptırdığını...
206,544BeğenenlerBeğen
8,614TakipçilerTakip Et