Erdoğan: Mansur Yavaş’ın sözde mağduriyetini güçlendirmeyin

Cumhurbaşkanı Erdoğan AKP Ankara ilçe belediye başkanları ve meclis üyeleriyle bir araya geldi

207,711BeğenenlerBeğen
7,881TakipçilerTakip Et

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’ın Ankara ilçe belediye başkanları ve meclis üyelerine, “Uzlaşmacı bir politika izleyin. Vatandaşın hayrına olacak projelere ‘evet’ deyin. Ankara meclis üyeliklerindeki sayısal çoğunlukla kendisinin (Mansur Yavaş) sözde mağduriyetini güçlendirmeyin” dediği iddia edildi.

Hürriyet’ten Gizem Karakış’ın haberine göre Erdoğan Yavaş için, “Bana izin vermediler. O yüzden projelerimi hayata geçiremedim’ gibi bir algı oluşturmalarına izin vermeyin” uyarısında bulundu. AKP’den ayrılanların tekrar partiye dönemeyeceğine de işaret eden Erdoğan, “Trenimizden inen bir daha binemez. Bu bir takım oyunudur” dedi.

Erdoğan, dün partisinin genel merkezinde AKP Ankara ilçe belediye başkanları ve meclis üyeleriyle bir araya geldi. Edinilen bilgiye göre, Ankara’nın kaybedilmesinin ardından il teşkilatına moral veren Erdoğan “Birbirimize kenetlenerek yolumuza devam edeceğiz. Sonuçta takdir milletindir. İlçelerde vatandaşlara verdiğimiz sözleri yerine getirin” ifadelerini kullandı

loading...

İncek’te sır toplantı… 5’i milletvekili 16 AKP’li karara vardı, işte Erdoğan’ı bitirme operasyonu!

Gazeteci yazar Sebahattin Önkibar'ın iddiasına göre Ankara İncek'te 16 AKP'li toplantı yaptı. Toplantı yapan 16 AKP'liden beşi milletvekili, biri ise Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi... 

“Erdoğan konuştuğunda canlı yayına geçmemek mümkün mü?”

Muharrem İnce'nin Haber Global canlı yayınını terk etmesinin ardından Fahrettin Altun'un yaptığı açıklama Can Ataklı tarafından 'medyaya parmak sallama' olarak değerlendirildi.

Yaşar Okuyan’dan ‘Bahçeli MİT ajanıdır’ iddiasına hakaretle yanıt veren Semih Yalçın’ı zorda bırakacak çıkış

Yaşar Okuyan, 'Devlet Bahçeli MİT görevlisidir' açıklamasına 'Marksistlerin oyuncağı olmuş' diye yanıt veren MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'a yanıt verdi.

“Muhalefetin oyları yüzde 55’e sabitlendi, erken seçim imkansız”

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Aytun Çıray, erken seçim tartışmaları hakkında konuştu.

“Geldiğiniz gibi gitmeyi de bileceksiniz”

Cumhuriyet yazarı Orhan Bursalı, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 27 Mayıs İhtali'nin yıl dönümünde yaptığı konuşmayı ve 'kefen bezi' söylemini değerlendirdi.
207,711BeğenenlerBeğen
7,881TakipçilerTakip Et