Perşembe / 2 Temmuz 2020

“Erdoğan ‘hata yaptık gelin barışalım’ der, barışırlar

Atakan Sönmez ile Satır Arası programında erken seçim tartışmaları ve yeni partiler hakkında değerlendirmelerde bulunan 22. Dönem Milletvekili Emin Şirin, Erdoğan'ın iktidarı kaybetmektense bir koalisyona razı olabileceğini söyledi.

207,087BeğenenlerBeğen
7,858TakipçilerTakip Et

Gelecek Partisi ve Deva Partisi’nin yüzde 20 oy oranına ulaşması ve AKP’nin yüzde 20’lere gerilemesi halinde Recep Tayyip Erdoğan’ın parlamenter sistem ve koalisyon konusunda Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan ile anlaşabileceğini savunan Emin Şirin, AKP tabanının bu konuda ikna edilmesinin zor olmadığını söyledi.

Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu’nun geçmişe dair bazı konularda toplumu ikna edecek açıklamalar yapmaları gerektiğini belirten Emin Şirin, ‘Babacan gelirse 150 milyar dolar para gelecek’ iddiaları hakkında da çarpıcı tespitlerde bulundu.

PROGRAMIN TAMAMI: 

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Atatürk için “İngiliz ajanı” diyen Jandarma Astsubay Rafi Ceran’a tepki yağdı!

Sosyal medya platformu Facebook’ta Ankara Hasanoğlan Köy Enstitüsü adlı hesabın paylaştığı Atatürk videolarına yorum yapan Rafi Ceran'ın, Atatürk için 'İngiliz ajanı' demesine tepki yağdı. Rafi Ceran, yorumlarında Atatürk'le ilgili gerçekleri söylemek için Koruma Kanunu’nun kaldırılması gerektiğini söyledi. Rafi Ceran, yorumlarının ortaya çıkmasının ardından Facebook hesabını kapattı.

İktidarın yasa teklifinin detayları ortaya çıktı: BTK, ‘kamu yararı’ diyerek Netflix ve Whatsapp’ı engelleyebilecek

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sosyal medya platformlarının kontrol altına alınması gerektiğine yönelik açıklamalarının ardından, AKP'nin konuyla ilgili hazırladığı kanun teklifi çalışmasının detayları ortaya çıktı.

AKP, kadınları koruyan ‘İstanbul Sözleşmesi’ni iptal edeceğini açıkladı!

AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, kadınları koruyan İstanbul Sözleşmesi hakkında, “Nasıl usulünü yerine getirerek imzalanmışsa, usulünü yerine getirerek sözleşmeden çıkılır” açıklamasını yaptı.

Ayşenur Arslan: Seda Sayan’dan neyim eksik

Halk TV'deki medya Hahallesi'nde RTÜK'ün Halk TV ve TELE1 kanallarına verdiği 5 günlük ekran karartma yasağına tepki gösteren Ayşenur Arslan, "Ben de bundan sonra magazin programı yapacağım" dedi.

Bahçeli: Sosyal medya hesaplarımı askıya alıyorum

MHP lideri Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sosyal medya çıkışının ardından açıklama geldi. Bahçeli, 'Sosyal medyayla ilgili kanuni düzenleme TBMM’de yapılana kadar şahsen sosyal medya hesaplarımı tümden askıya alıyorum' ifadelerini kullandı.
207,087BeğenenlerBeğen
7,858TakipçilerTakip Et