Erdoğan, AKP’lilere böyle kızmış: Bana yeni parti kurdurtmayın

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Saray'da AKP'lilere kızıp "Bana yeni parti kurdurtmayın" diye bağırdığı iddia edildi.

Milli Gazete yazarı Ahmet Yavuz, “Kaynaklarım beni yanıltmıyorsa 16 Nisan’dan sonra çarşı karışacak diye” yazdı.

Yavuz’un yazısının ilgili bölümü şöyle:

“‘Bana yeni bir parti kurdurtmayın!’

Az kaldı. Şu referandum hengâmesi bir geçsin. Nisan’dan itibaren çarşı karışacak! Neden mi? Kaynaklarım beni yanıltmıyorsa eğer başlıktaki cümleler, Külliye’nin koridorlarında yankılanmış!

Gerekçesi ise 15 Temmuz’a rağmen, partide ve kabinede bazılarının ‘mücadelede ayak sürümesi’imiş!

16 Nisan sonrası iktidar partisinde bir değişimden, sıkı bir tasfiyeden, hatta hatta ‘partiyi yeniden kapatıp, açmaktan’ bile bahsediliyor!

Siz bakmayın Başbakan’ın (Binali Yıldırım), ‘FETÖ’nün siyasi ayağı yok. Gereken temizlik yapıldı’ açıklamalarına! 17/25 Aralık’tan sonra; iktidar içindeki ve MHP’deki FETÖ sempatizanlarına da tırpan atılması gündemde!

Merak edilense şu: Devşirmeler yerine yeni kadrolar milliyetçi mi, İslamcı mı olacak?”

Hilmi Özkök: İlk kez açıklıyorum mütedeyyinim, namaz kılıyorum, oruç tutuyorum, en yakın arkadaşım deist bile değil ateist

Eski Genelkurmay Başkanı Hilmi Özkök kendisine sorulan sorulara verdiği yanıtlarla yine tepki çekti. Döneminde ordudan bir tane bile FETÖ'cü ihraç edilmeyen Özkök, "İlk kez açıklıyorum ben mütedeyyin bir insanım, namaz kılıyorum, oruç tutuyorum, en yakın arkadaşım deist bile değil ateist" dedi. 

Erdoğan’ı eleştiren CHP’li vekile tehdit mektubu: Benim kapımın önüne kadar gelip…

CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Emekli büyükelçi 13 şehidin verildiği İdlib’teki gözlem noktalarının akıbeti için ağlayarak ‘devlet sırrı açıklayamam’ dedi

Emekli diplomat ve İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kamil Erozan katıldığı programda çok çarpıcı bir iddiada bulundu. 

Erdoğan’dan İş Bankası açıklaması: Tahammülümüz yok!

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pakistan dönüşünde uçakta gazetecilerin soruları yanıtladı.

AKP’li Numan Kurtulmuş’tan Atatürk dönemi için skandal ifadeler

AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, vatana ihanet nedeniyle idam edilen İskilipli Atıf ile ilgili Çorum’da düzenlenen bir sempozyuma katıldı. Numan Kurtulmuş sempozyumda İskilipli Atıf’tan övgü ile bahsederken, Atatürk dönemi için skandal ifadeler kullandı.
209,735BeğenenlerBeğen
4,895TakipçilerTakip Et