Emre Uslu’dan olay yaratacak açıklama: FETÖ siyasi parti kuracak!

Firari FETÖ’cü Emre Uslu, FETÖ’nün siyasi parti kuracağını açıkladı.

FETÖ’cülerin duruşmalarda savunmalarıyla yaptığı taktiklerin ardından şimdi olay yaratacak bir açıklama geldi.

Öncelikle, yakalanan FETÖ’cülerden biri siyasi bir savunma yaptı.

İŞTE O İFADE…

Bu ifadeye dikkat çeken Firari FETÖ’cü Emre Uslu, FETÖ’nün siyasi parti kuracağını iddia etti. Emre Uslu “Ve Cemaaat Siyasi bir davaya ilk defa SİYASİ BİR SAVUNMAYLA karşılık verdi. Bu süreç kaçınılmazdı. Siz bu SİSTEMİ KABUL ETMİYORSANIZ yeni sistem düşünürsünüz.

“CEMAAT KAÇINILMAZ OLARAK SİYASİ PARTİ KURMAK ZORUNDA” diye anlatmaya çalışıp Cemaatçilerin hışmına ulaştığım yerdeyiz.” Mesajını paylaştı.

iŞTE O MESAJ…

Erdoğan’ın “Nerede kaldı bu süt?” sorusuna İmamoğlu’ndan cevap

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a”Sayın Cumhurbaşkanının bahsettiği süt dağıtımı 100 bine yakın çocuğumuza yapılıyor. Bizim dönemimizde veren el, alan eli görmeyecek. Yoksulluğu asla afişe etmeyeceğiz” diyerek cevap verdi.

AKP’li vekilden AKİT muhabirine: “Sen benim hakkımda nasıl haber yaparsın lan”

Gerici Yeni Akit’in web sitesi muhabirleri Mehmet Özmen ve Taha Emre Özdemir’in, kumar oynarken görüntüledikleri AKP’li isimlerin saldırısına uğradıkları iddia edildi.

Rahşan Ecevit son yolculuğuna uğurlanıyor

Eski Başbakan Bülent Ecevit’in eşi ve Demokratik Sol Parti’nin (DSP) kurucusu Rahşan Ecevit, bugün son yolculuğuna uğurlanıyor. Rahşan Ecevit, Devlet Mezarlığı’nda eşi Bülent Ecevit’in yanına defnedilecek.

Rum medyası, Rahşan Ecevit’in ölüm haberini böyle duyurdu

Eski Başbakan Bülent Ecevit’in eşi Rahşan Ecevit’in böbrek ve akciğer yetmezliğinden 97 yaşında hayatını kaybetmesi, Kıbrıs Rum kesimi medyasında son dakika haberi olarak duyuruldu.

Kanal İstanbul için 92 bin 468 itiraz, 1 yanıt!

Bakan Murat Kurum, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ÇED raporunun İnceleme Değerlendirme Komisyonu tarafından değerlendirildiğini ve komisyon çalışmaları ile halkın görüşlerinin dikkate alındığını belirterek dün ÇED olumlu kararını açıkladı. Raporda İstanbulluların rapora yönelik itirazlarına aynı yanıtlar verildi.
209,983BeğenenlerBeğen
4,674TakipçilerTakip Et