Emre Uslu’dan olay yaratacak açıklama: FETÖ siyasi parti kuracak!

Firari FETÖ’cü Emre Uslu, FETÖ’nün siyasi parti kuracağını açıkladı.

208,767BeğenenlerBeğen
7,614TakipçilerTakip Et

FETÖ’cülerin duruşmalarda savunmalarıyla yaptığı taktiklerin ardından şimdi olay yaratacak bir açıklama geldi.

Öncelikle, yakalanan FETÖ’cülerden biri siyasi bir savunma yaptı.

İŞTE O İFADE…

Bu ifadeye dikkat çeken Firari FETÖ’cü Emre Uslu, FETÖ’nün siyasi parti kuracağını iddia etti. Emre Uslu “Ve Cemaaat Siyasi bir davaya ilk defa SİYASİ BİR SAVUNMAYLA karşılık verdi. Bu süreç kaçınılmazdı. Siz bu SİSTEMİ KABUL ETMİYORSANIZ yeni sistem düşünürsünüz.

“CEMAAT KAÇINILMAZ OLARAK SİYASİ PARTİ KURMAK ZORUNDA” diye anlatmaya çalışıp Cemaatçilerin hışmına ulaştığım yerdeyiz.” Mesajını paylaştı.

iŞTE O MESAJ…

Ölüm orucundaki Grup Yorum üyesi Helin Bölek hayatını kaybetti

Helin Bölek'in ölüm haberini Grup Yorum sosyal medya hesabından duyurdu.

Mahkeme reddetti! İBB’ye kötü haber

Bölge İdare Mahkemesi, İBB'nin Haydarpaşa ve Sirkeci Gar alanları ihalelerine yaptığı itirazı reddetti. Kararı Danıştay'a götüreceklerini ifade eden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Aylardır bekletilen kararın salgın zamanı açıklanması ise çok manidardır" dedi.

Mehmet Ceyhan: Ölüm oranımız Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı gibi 1,58 değil, yüzde 7!

Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, vatandaşlara dışarı çıkmama çağrısını yenileyerek, “Ölüm oranımız, Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı gibi 1,58 değil. Ölüm oranımız yüzde 7 civarında. Bir süre artan test sayısına rağmen vaka sayısı durduğu zaman o zaman bu iş durdu diyebileceğiz. Şu anda biz işin daha başındayız. Biz 30 bin test yaptığımızda daha çok vaka ile karşılaşacağız” dedi.

CHP’nin doktor vekili Adıgüzel: Eylül’e kadar sürerse 50 milyon insanımız enfekte olacak bir milyon insanımızı kaybedebiliriz.

CHP’li doktor milletvekillerinden Mustafa Adıgüzel, koronavirüs salgınına ilişkin soruları yanıtladı. Adıgüzel, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca hakkında başarılı yorumlarına katılmadığını belirtti. Sürecin başarısız yürütüldüğünü belirten Adıgüzel, "Bence işini yapmaya çalışan bir adam ama başarılı değil." dedi. 
208,767BeğenenlerBeğen
7,614TakipçilerTakip Et