Cumartesi / 28 Kasım 2020

Emniyet, Reina saldırganının fotoğrafını paylaştı

Saldırıda 39 kişi hayatını kaybetmişti

204,538BeğenenlerBeğen
8,580TakipçilerTakip Et

Emniyet, Reina’daki terör saldırısının failinin en net fotoğrafını paylaştı.

İstanbul’da yılbaşı gecesi eğlence mekanı Reina’yı kana bulayan teröristin yakalanması için yoğun çalışmalar devam ediyor.

39 kişinin hayatını kaybettiği, 65 kişinin yaralandığı terör saldırısına ilişkin soruşturma sürdürülüyor. 

İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü (TEM) ekipleri, yaptıkları çalışmalarda yılbaşı gecesi gerçekleşen terör saldırısıyla ilgili olabileceğini değerlendirdiği 12 kişiyi gözaltına almıştı.

Emniyetin paylaştığı fotoğraf şöyle:

Son Haberler

Delilleri yok edilen bir cinayetin anatomisi

Çağdaş Gökbel yazdı...

“Türkiye’de ‘şiddet ortamı’ yok, faşizm var”

Çağdaş Hukukçular Derneği Genel Başkanı Selçuk Kozağaçlı ile birlikte Türkiye’nin siyasi geleceğini ve Berkin Elvan soruşturmasından, Tahir Elçi cinayetine adaletin nasıl doğru bir biçimde işleyebileceğini konuştuk.

Kılıçdaroğlu: Anaların göz yaşları arasında ayrım yapılmaz

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu partisin grup toplantısında yaptığı konuşmada, son yayınlanan KHK ile 15 Temmuz Şehitlerinin yakınlarına askerlik muafiyeti getirilmesine sert tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu,...

İşte AKP’nin tecavüzcülere af ısrarının sebebi: AKP’li vekilin kardeşi mi?

Tecavüzcülere af getiren tasarının altından AKP'li siyasetçinin kardeşi çıktı. Sözcü yazarı Saygı Öztürk, tecavücünün mağdurla evlenmesi durumunda cezayı ortadan kaldıran tasarı ile ilgili bir yazı...

AKP, tecavüzcülere af getiren tasarıyı geri çekti

Başbakan Binali Yıldırım, tecavüzcülere af getiren önergeyi tepkiler üzerine komisyona aldıklarını açıkladı. Önergeyi içeren torba tasarı Adalet Bakanı'nın imzasıyla komisyona çekildi. Başbakan Binali Yıldırım Atatürk...

Gündem

İmamlar isyanda… ‘Bu nasıl karar!’

Diyanet, personeline maaş ve ücretlerini faizsiz finans kurumundan alma şartı getirdi. Görev yaptıkları şehirlerde katılım bankası olmayan imamlar, “Bu genelge bizi mağdur ediyor” dedi.

Katar ve verdiklerimiz!

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hediye diyerek 500 milyon dolarlık uçak ve 53 at aldığı Katar bu zamana kadar Türkiye’den bankalardan yalılara bir çok yeri satın aldı.

Yılmaz Vural’ın sağlık durumuna ilişkin açıklama

Covid-19 sebebiyle hastaneye kaldırılan ve yoğun bakımda tedavi altına alınan Teknik direktör Yılmaz Vural’ın ailesi, Vural’ın kan değerlerinin bugün daha iyi durumda olduğunu söyledi.

Emeklilere yapılacak zam belli oldu

Milyonlarca emeklinin beklediği yeni yıl zammı belli oldu.

Kılıçdaroğlu’ndan ‘Borsa İstanbul’ tepkisi: Kaça sattık, 600 vekil bile bilmiyor

CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, esnafın derdini anlatabileceği bir makamın olmadığını belirterek, Esnaf Bakanlığı kurulmasını önerdi. Kılıçdaroğlu, Borsa İstanbul’un yüzde 10’unun Katar’a devredilmesine ilişkin ise, “Türkiye bildiğiniz gibi değil, çok daha kötü. Her şeyi sattık. Kaça sattık, bilen yok. 600 milletvekili de bilmiyor, ben de bilmiyorum” diye konuştu.