“Ekrem İmamoğlu’nun o görüntüleri midemi bulandırdı”

Çağlar Cilara'nın Onuncu Köy isimli programına katılan LDP'li Cem Toker, CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu'nun camide Yasin okumasına tepki gösterdi.

Çağlar Cilara’nın Onuncu Köy isimli programına katılan LDP’li Cem Toker, CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’nun camide Yasin okumasına tepki gösterdi.
Cem Toker, İmamoğlu’nun Yasin okurken çekilen görüntüleriyle ilgili, ‘midemi bulandırdı’ ifadesini kullandı.
“KAMERALARLA CAMİYE GİDİLMESİNE KARŞIYIM”

Toker, “Ben siyasetçilerin özel yaşamlarında ibadethanelere gitmesine, dinlerini yaşamalarına asla karşı değilim. Bunu kimse eleştiremez bu haddimize değil ama kameralarla camilere gidilmesine tamamen karşıyım. Bu benim midemi bulandırır. O da Yasin okurken onlarca insan cep telefonlarıyla İmamoğlu’nun karşısında görüntü alıyorlar. Basın bülteni gittiyse, bunun haberi çıktıysa katmerli utanç vesilesi çünkü CHP yıllarca dini siyasete alet eden partileri eleştirdi. Bugün malesef oy toplamak için CHP bunlara alet oluyor. Bir getirisi olmayacağını göreceğiz” dedi.

Feyzioğlu: Gezi davasıyla ilgili konuşma gereği görmüyorum

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, "Gezi davasıyla ilgili süreç devam ettiği için konuşma gereği görmüyorum ve doğru da bulmuyorum" dedi.

Gezi davasında beraat kararı veren hakimlere soruşturma!

Gezi davasında sanıklar hakkında beraat kararı veren İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi heyeti hakkında HSK harekete geçti. HSK 1. Daire, heyette görevli 3 hakim hakkında inceleme ve soruşturma izni verdi.

CHP’li Engin Altay: Darbeler dönemi kapanmıştır, kimse seçilmiş cumhurbaşkanını oradan indiremez

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında yandaş medyanın dilinden düşürmediği darbasın toplantısı düzenledi.

Erdoğan’dan ‘Kemalistler darbe yapabilir’ diyen yandaşlara ayar: Herhalde bunlar pek yiyip içemiyor, gezip tozamıyor

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni darbe söylentilerine ilişkin "Böyle bir şeye siz inanıyor musunuz? Bunlar tamamen bir kumpanya. Bu kampanyaya da maalesef doluşa gelip sizin gibi, hakikaten saygın olan gazeteci arkadaşlarımızın bu oyuna gelmelerini anlamakta zorlanıyorum." diye konuştu. Osman Kavala'ya, Gezi olaylarına ilişkin davanın ardından başka bir soruşturma nedeniyle tekrar gözaltı kararı verildiği ve bunun üzerine yargıya yönelik eleştirilen bulunduğunun ifade edilmesi üzerine de Erdoğan, bu eleştirilere katılmadığını dile getirdi.

Müfettişler ortaya çıkardı: Gökçek’e ihaleye fesat soruşturması

Ankara Büyükşehir Belediyesi müfettişleri, 2005'te alınan özelleştirme kararına rağmen Belbeton A.Ş.’ye özelleştirme gerçekleşmeden önce milyonluk yatırımlar yapıldığı, protokole göre Belediye’ye vermesi gereken kârın Meclis Kararları alınarak şirketin sermayesine eklendiğini ortaya çıkardı. Raporda, oluşan 16 milyon 241 bin 345 dolar zararın eski Belediye Başkanı Melih Gökçek, encümenler, ilgili bürokratlardan tazmini için dosyanın hukuk müşavirliğine gönderileceği de yer aldı.
209,635BeğenenlerBeğen
4,903TakipçilerTakip Et