Ekrem İmamoğlu’nun Maltepe mitingine kaç kişi katıldı?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Maltepe'deki "İstanbul'a Yeni Bir Başlangıç" mitinginde konuştu.  İstanbul'un her yerinden vatandaşlar akın akın Maltepe'ye gitti. Mitinge katılım sayısı merak ediliyor. Halkweb CHP İstanbul İl Yönetimininde aldığı bilgilerle mitinge katılım sayısını açıklıyor.

Halkweb Haber Merkezi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Maltepe’deki “İstanbul’a Yeni Bir Başlangıç” mitinginde konuştu.

İMAMOĞLU’NUN MALTEPE MİTİNGİNE KAÇ KİŞİ KATILDI?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun çağrısı üzerine bugün saat 14:00’te Maltepe sahilindeki miting alanında yapıldı. “İstanbul’a Yeni Bir Başlangıç Buluşması”nına önce İstiklal Marşı okundu sonra dualar edildi.

Miting alanındaki kalabalık önceki mitingler ile kıyaslandığında bugüne kadar yapılan en kalabalık mitinglerden biri olduğu anlaşıldı.

Halkweb’in edindiği bilgiye göre miting alanında yaklaşık 2 buçuk milyon vatandaş vardı. Mitingin başlarında da kürsüden 2 milyon vatandaşın olduğu bilgisi paylaşıldı.

AKP mitinglerinin aksine hiçbir belediye imkanını kullanmadan İETT araçlarını seferber etmeden 2 milyon vatandaşın Maltepe’de toplanması dikkat çekti.

Cumhur İttifakının Yenikapı’daki İstanbul Mitingi’ne kaç kişi katıldı?

Seçim öncesinde tüm devlet imkanlarının kullanılmasına rağmen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın düzenlediği Yenikapı Mitingi’ne katılım oldukça az olmuştu. Erdoğan 1 milyon 600 bin rakamını vermiş ancak miting meydanında 300 bin kişinin olduğu tespit edilmişti.

Davutoğlu’ndan kendisini dolandırıcılıkla suçlayan Erdoğan’a: Ailelerimizin mal varlıkları araştırılsın

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Şehir Üniversitesi ile ilgili sözlerine yanıt vererek, Cumhurbaşkanı Erdoğan dahil olmak üzere yaşayan eski Cumhurbaşkanları ve Başbakanların ailelerinin mal varlıklarının araştırılmasını önerdi.

Sıkı durun… Yandaş Sevilay, Erdoğan’ı ucundan eleştirdi: Dikkat çeken Aydın Doğan pozu!

Yandaş kimliğiyle bilinen Habertürk yazarı Sevilay Yılman Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı 'ucu'ndan eleştirdi. 

AKP’yle anlaşıp Ahmet Necdet Sezer’e Türkiye’nin en gizli FETÖ’cüsü diyen Cem Uzan’a Ayşenur Arslan’dan bomba yanıt

İktidarla anlaşıp yakın zamanda Türkiye'ye döneceği belirtilen Cem Uzan, sosyal medya hesabından bu kez Ahmet Necdet Sezer'i hedef aldı. Uzan'a yanıt Ayşenur Arslan'dan geldi. 

Erdoğan’dan İmamoğlu uyarısı: İstanbul’un nabzını iyi tutarsak Türkiye’yi de yakalamış oluruz

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da AKP İl başkanları Toplantısı'nda konuştu. 

İBB’nin yılda 12 milyon TL’sini Fatih Terim Stadyumu’na gömmüşler

Başakşehir Fatih Terim Stadyumunun İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne pahalıya patladığı ortaya çıkarken, Gençlik ve Spor Bakanlığı’na devir aşamasında olan stadyum için İBB’nin yıllık yaklaşık 12 milyon liralık masraf yaptığı tespit edildi.
210,583BeğenenlerBeğen
4,586TakipçilerTakip Et