Salı / 7 Temmuz 2020

Ekrem İmamoğlu’nun gazeteciye verdiği Binali Yıldırım’ın mağduriyeti yanıtı Muharrem İnce’ye kahkaha attırdı

İstanbul'un seçilmiş Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cuma namazı çıkışı açıklama yaptı.

207,003BeğenenlerBeğen
7,860TakipçilerTakip Et

İstanbul’un seçilmiş Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cuma namazı çıkışı açıklama yaptı.

İmamoğlu’nun bir gazetecinin AKP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Binali Yıldırım hakkındaki soruya verdiği yanıt ise Muharrem İnce’ye kahkaha attırdı.

Binali Yıldırım’a ilişkin mağduriyet sorusuna İmamoğlu, “Bir daha karşılaştığınızda sorun acaba kendi söylediklerine inanıyor mu? Neyin gaspı? Millet görüyor. Kendisi de inanmıyor. Mağduriyet meselesi de şöyle, belki aday olmakla mağdur olmuş olabilir.” ifadelerini kullanarak yanıt verdi. Bunun üzerine Muharrem İnce’nin kahkaha attığı görüldü.

İŞTE O ANLAR: 

Levent Gültekin açıkladı: Erdoğan’a çok yakın isimden “Ülke yıkıma gidiyor engelleyemiyoruz” itirafı

Gazeteci Levent Gültekin, Ayşenur Arslan ile Medya Mahallesi programına konuk oldu. Programda, Erdoğan'a çok yakın bir kişiyle konuştuğunu belirten Gültekin, birinci halkadaki ismin kendisine "Ülke büyük bir yıkıma gidiyor ve engelleyemiyoruz" dediğini aktardı.

CHP Sözcüsü, CNN’in İlhan Kesici üzerinden İmamoğlu gerilimi yaratma stratejisini üç cümleyle bozdu!

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Sözcüsü Faik Öztrak basın toplantısı gerçekleştirdi. Toplantının soru cevap bölümünde CNN Türk muhabiri Öztrak'a İlhan Kesici'nin İBB ve Ekrem İmamoğlu'na yönelik sert eleştirilerini hatırlattı. Öztrak soruya "İBB'yi ve İmamoğlu'nu ilk günde tebrik ettim, şimdi de tebrik ediyorum" dedi.

Davutoğlu’ndan Ahmet Hakan’a çok konuşulacak ‘Erdoğan’ yanıtı!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu partisinin genel merkezinde düzenlediği haftalık basın toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Ulaştırma Bakanı’nın bir gecede aniden görevden alınmasının arkasından Cengiz, Limak ve Kalyon’un kaybettiği ihale çıktı: Yeni Bakan geldi, kaybedilen ihale iptal edildi!

16 Mart’ta yapılan Çukurova Havalimanı ihalesine 2 firma girdi. Bu firmalardan biri olan Cengiz, Limak ve Kalyon’un girişimi ihaleyi kaybetti. 12 gün sonra ulaştırma bakanı görevden alındı, yeni bakan 15 Nisan’da eski ihaleyi iptal etti. Bu hafta yeniden ihaleye çıkılacak

Erdoğan’ın masasında: Sosyal medya düzenlemesi için iki formül

Erdoğan'ın masasında sosyal medya düzenlemesi için iki formül var, ya Fransa modeli ya ABD modeli.
207,003BeğenenlerBeğen
7,860TakipçilerTakip Et