Salı / 7 Temmuz 2020

Ekrem İmamoğlu’ndan “Niye AK Parti’den aday olmadın” diye soran yurttaşa yanıt

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Ekrem İmamoğlu; bir yurttaşın, "Neden AK Parti'den adaylığını koymadın?" sorusunu, yanıtladı.

207,003BeğenenlerBeğen
7,860TakipçilerTakip Et

31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında sabah saatlerinde Beyoğlu’na gelen CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nu, CHP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Alper Taş ve beraberindeki çok sayıda partili karşıladı.

Ekrem İmamoğlu’ndan anket sorusuna dikkat çeken yanıt: Bir dip dalgası geliyor

Seçim otobüsü ile bir süre Kasımpaşa’da vatandaşları selamlayan İmamoğlu daha sonra Kızılay Meydanı’nda esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Bir taksi durağına da uğrayan İmamoğlu, durakta çalan telefona cevap vererek vatandaşa taksi yönlendirdi. Bir süre taksi durağındakilerle sohbet eden İmamoğlu, “Az önce bir manzara vardı. Biri bana el sallıyordu, diğeri de bir partinin işaretini yapıyordu. Ama kol kola iki kadındı. Siyasi farklılıklar iki insanın kol kola girmesine mani olamaz” şeklinde konuştu.

“Yapamazsın’ dediler, kaçak yaptım, adını da ‘Kuvay-i Milliye’ koydum”

“Neden AK Parti’den adaylığını koymadın?”

Ziyaretler kapsamında bir çay evine giren İmamoğlu Turabi Baba Türbesi’nin çay bahçesindeki kadınlarla sohbet etti. Kadın, İmamoğlu’na, “Neden AK Parti’den adaylığını koymadın?” diye sordu. İmamoğlu da, “İnsan insanı sevsin gerisi önemli değil, gerisi bir şekilde çözülür” dedi.

Levent Gültekin açıkladı: Erdoğan’a çok yakın isimden “Ülke yıkıma gidiyor engelleyemiyoruz” itirafı

Gazeteci Levent Gültekin, Ayşenur Arslan ile Medya Mahallesi programına konuk oldu. Programda, Erdoğan'a çok yakın bir kişiyle konuştuğunu belirten Gültekin, birinci halkadaki ismin kendisine "Ülke büyük bir yıkıma gidiyor ve engelleyemiyoruz" dediğini aktardı.

CHP Sözcüsü, CNN’in İlhan Kesici üzerinden İmamoğlu gerilimi yaratma stratejisini üç cümleyle bozdu!

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Sözcüsü Faik Öztrak basın toplantısı gerçekleştirdi. Toplantının soru cevap bölümünde CNN Türk muhabiri Öztrak'a İlhan Kesici'nin İBB ve Ekrem İmamoğlu'na yönelik sert eleştirilerini hatırlattı. Öztrak soruya "İBB'yi ve İmamoğlu'nu ilk günde tebrik ettim, şimdi de tebrik ediyorum" dedi.

Davutoğlu’ndan Ahmet Hakan’a çok konuşulacak ‘Erdoğan’ yanıtı!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu partisinin genel merkezinde düzenlediği haftalık basın toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Ulaştırma Bakanı’nın bir gecede aniden görevden alınmasının arkasından Cengiz, Limak ve Kalyon’un kaybettiği ihale çıktı: Yeni Bakan geldi, kaybedilen ihale iptal edildi!

16 Mart’ta yapılan Çukurova Havalimanı ihalesine 2 firma girdi. Bu firmalardan biri olan Cengiz, Limak ve Kalyon’un girişimi ihaleyi kaybetti. 12 gün sonra ulaştırma bakanı görevden alındı, yeni bakan 15 Nisan’da eski ihaleyi iptal etti. Bu hafta yeniden ihaleye çıkılacak

Erdoğan’ın masasında: Sosyal medya düzenlemesi için iki formül

Erdoğan'ın masasında sosyal medya düzenlemesi için iki formül var, ya Fransa modeli ya ABD modeli.
207,003BeğenenlerBeğen
7,860TakipçilerTakip Et