Ekrem İmamoğlu’ndan Binali Yıldırım’ın yüzünün rengini attıran 20 TL’li cevap!

Ekrem İmamoğlu ile Binali Yıldırım arasındaki canlı yayın düellosu başladı. Programın moderatörü İsmail Küçükkaya ilk olarak Binali Yıldırım'a "Biz bu seçime niye giriyoruz?" sorusunu sordu. Binali Yıldırım bu soruya çaldılar iddiasını sürdürerek cevap verdi. Daha sonra aynı soru İmamoğlu'na sorulunca Binali Yıldırım'ın iddiasını cevapsız bırakmadı. 

Halkweb Haber Merkezi

Ekrem İmamoğlu ile Binali Yıldırım arasındaki canlı yayın düellosu başladı. Programın moderatörü İsmail Küçükkaya ilk olarak Binali Yıldırım’a “Biz bu seçime niye giriyoruz?” sorusunu sordu. Binali Yıldırım bu soruya çaldılar iddiasını sürdürerek cevap verdi. Daha sonra aynı soru İmamoğlu’na sorulunca Binali Yıldırım’ın iddiasını cevapsız bırakmadı.

Cebinden 20 TL çıkaran Ekrem İmamoğlu “Bu 20 TL’den beş TL’si sahte diyorlar buna kimse inanmaz” dedi. Bu sırada Binali Yıldırım’ın yüzünün değiştiği gözlendi.

O anlar kameralara böyle yansıdı:

Canlı yayın- Beklenen düello başladı

İmamoğlu Yıldırım’ın iddialarına şu sözlerle yanıt verdi:

Ekrem İmamoğlu: AA bu veriyi neden kesti? Sayın Yıldırım’ın tek bir açıklaması yok. Niçin 12 saat veri verilemedi? Maddi hatalardan sonra sayı 20 bine indi. Daha sonra geçersiz oylar sayıldı. Sayı 13 bine indi. Daha sonra sondaj yapıldı. 13 bin 729’a indi. Sondaj yapılan sandıklarda bizim lehimize oy çıktı. Bir zarfta 4 oy var. Muhtarlık seçimi, ilçe belediyesi meclis üyesi seçimi, ilçe belediye başkanlığı seçimi… Şaibe yok. Şaibe bir tek İBB başkanlığında var. Buna hiçkimse inanmaz. İBB seçimleri anamızın ak sütü gibi helaldir.

İŞTE O ANLAR: 

Rum medyası, Rahşan Ecevit’in ölüm haberini böyle duyurdu

Eski Başbakan Bülent Ecevit’in eşi Rahşan Ecevit’in böbrek ve akciğer yetmezliğinden 97 yaşında hayatını kaybetmesi, Kıbrıs Rum kesimi medyasında son dakika haberi olarak duyuruldu.

Kanal İstanbul için 92 bin 468 itiraz, 1 yanıt!

Bakan Murat Kurum, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ÇED raporunun İnceleme Değerlendirme Komisyonu tarafından değerlendirildiğini ve komisyon çalışmaları ile halkın görüşlerinin dikkate alındığını belirterek dün ÇED olumlu kararını açıkladı. Raporda İstanbulluların rapora yönelik itirazlarına aynı yanıtlar verildi.

Erdoğan’dan İmamoğlu’na tepki: Nerede kaldı bu süt?

Gayrette Havalimanı Metro Hattı İlk Ray Kaynak Töreni’nde konuşan AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hedefinde yine İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu vardı. Erdoğan,”‘Suyu ucuzlatacağız’ dediler, ucuzlattılar mı? ‘Otobüsteki ücretleri düşüreceğiz’ dediler, düşürdüler mi? Ücretsiz süt vereceklerdi, nerede kaldı bu süt? Allah izin versin de yağmurlarımız kesilmesin, sular devam etsin” ifadelerini kullandı.

Mine Kırıkkanat’ın ‘Bahçeli ve evlilik’ paylaşımına MHP’den belden aşağı tepki!

Cumhuriyet gazetesi yazarı Mine Kırıkkanat, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dün yaptığı konuşmada söylediği 'Maalesef gençlerimiz genç yaşta evlenmiyor.' sözüne bekar olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hatırlatarak 'Devlet Bahçeli için çok mu geç' mesajı yazdı. Mesaja MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt 'belden aşağı' sözlerle yanıt verdi.

Bakan Turhan: Evet Kanal İstanbul bir rant projesi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan bir televizyon kanalında yaptığı açıklamada, Kanal İstanbul projesini yapacaklarını ve faturayı İBB’ye göndereceklerini belirtti.
210,009BeğenenlerBeğen
4,675TakipçilerTakip Et