Cumartesi / 8 Ağustos 2020

Ekrem İmamoğlu’ndan Binali Yıldırım’ın yüzünün rengini attıran 20 TL’li cevap!

Ekrem İmamoğlu ile Binali Yıldırım arasındaki canlı yayın düellosu başladı. Programın moderatörü İsmail Küçükkaya ilk olarak Binali Yıldırım'a "Biz bu seçime niye giriyoruz?" sorusunu sordu. Binali Yıldırım bu soruya çaldılar iddiasını sürdürerek cevap verdi. Daha sonra aynı soru İmamoğlu'na sorulunca Binali Yıldırım'ın iddiasını cevapsız bırakmadı. 

206,480BeğenenlerBeğen
8,611TakipçilerTakip Et

Halkweb Haber Merkezi

Ekrem İmamoğlu ile Binali Yıldırım arasındaki canlı yayın düellosu başladı. Programın moderatörü İsmail Küçükkaya ilk olarak Binali Yıldırım’a “Biz bu seçime niye giriyoruz?” sorusunu sordu. Binali Yıldırım bu soruya çaldılar iddiasını sürdürerek cevap verdi. Daha sonra aynı soru İmamoğlu’na sorulunca Binali Yıldırım’ın iddiasını cevapsız bırakmadı.

Cebinden 20 TL çıkaran Ekrem İmamoğlu “Bu 20 TL’den beş TL’si sahte diyorlar buna kimse inanmaz” dedi. Bu sırada Binali Yıldırım’ın yüzünün değiştiği gözlendi.

O anlar kameralara böyle yansıdı:

Canlı yayın- Beklenen düello başladı

İmamoğlu Yıldırım’ın iddialarına şu sözlerle yanıt verdi:

Ekrem İmamoğlu: AA bu veriyi neden kesti? Sayın Yıldırım’ın tek bir açıklaması yok. Niçin 12 saat veri verilemedi? Maddi hatalardan sonra sayı 20 bine indi. Daha sonra geçersiz oylar sayıldı. Sayı 13 bine indi. Daha sonra sondaj yapıldı. 13 bin 729’a indi. Sondaj yapılan sandıklarda bizim lehimize oy çıktı. Bir zarfta 4 oy var. Muhtarlık seçimi, ilçe belediyesi meclis üyesi seçimi, ilçe belediye başkanlığı seçimi… Şaibe yok. Şaibe bir tek İBB başkanlığında var. Buna hiçkimse inanmaz. İBB seçimleri anamızın ak sütü gibi helaldir.

İŞTE O ANLAR: 

Muharrem İnce açık açık konuştu: Yüzde 31 ile bıraktım, harekete geçiyorum

Cumhuriyet Halk Partisi'nden ayrılıp yeni parti kuracağı iddia edilen Muharrem İnce, suskunluğunu bozdu ve çarpıcı açıklamalarda bulundu

CHP’nin İnce’ye vereceği ‘yeni parti’ cevabı hazır

Muharrem İnce ve ekibinin ‘CHP 24 Haziran 2018’deki Cumhurbaşkanlığı seçiminde 60 bin sandığa gözlemci koymadı’ iddiasıyla yönetimi eleştireceği kulislerde dolaşıyor.

Deniz Baykal’dan Muharrem İnce ve CHP’lilere çağrı

Deniz Baykal, Muharrem İnce'nin CHP'den ayrılmaması için genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret edeceğini açıkladı.

Deniz Zeyrek’ten CHP’ye uyarı: İnce ve Kılıçdaroğlu bu istatistiklere bakmalı

Yargıtay Başsavcılığı'nın siyasi partilerle ilgili rakamlarını inceleyen Sözcü yazarı Deniz Zeyrek, ortaya çıkan tabloya hem Kılıçdaroğlu'nun hem de İnce'nin dikkat etmesi gerektiğini yazdı.

Muharrem İnce’den flaş yeni parti açıklaması

CHP'den ayrılacağı ve yeni parti kuracağı ileri sürülen Muharrem İnce çarpıcı bir açıklama yaptı
206,480BeğenenlerBeğen
8,611TakipçilerTakip Et