Ekrem İmamoğlu’ndan Binali Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım hakkında çok konuşulacak açıklama

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'yla AKP Adayı Binali Yıldırım İsmail Küçükkaya moderatörlüğünde canlı yayında karşı karşıya geldi. Program sona ererken Ekrem İmamoğlu Binali Yıldırım'ın eşiyle ilgili büyük bir jest yaptı. Semiha Yıldırım hakkında kullanılan çirkin ifadere tepki gösteren İmamoğlu "Muhterem hanımefendiyle program sonunda eşlerimizin de yan yana olduğu bir fotoğraf vermek isterim" dedi.

207,611BeğenenlerBeğen
7,892TakipçilerTakip Et

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’yla AKP Adayı Binali Yıldırım İsmail Küçükkaya moderatörlüğünde canlı yayında karşı karşıya geldi. Program sona ererken Ekrem İmamoğlu Binali Yıldırım’ın eşiyle ilgili büyük bir jest yaptı. Semiha Yıldırım hakkında kullanılan çirkin ifadere tepki gösteren İmamoğlu “Muhterem hanımefendiyle program sonunda eşlerimizin de yan yana olduğu bir fotoğraf vermek isterim” dedi.

İmamoğlu’nun bu açıklamasının ardından İsmail Küçükkaya’da Binali Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım’la Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu arasındaki karşılıklı açıklamaları hatırlattı.

Semiha Yıldırım: Beni çok rencide ettiler, Dilek İmamoğlu’na çok teşekkür ediyorum

Dilek İmamoğlu, Yıldırım hakkındaki çirkin ifadelere ateş püskürerek “Ben ona baktığımda bir anne, bir abla görüyorum” demişti. Binali Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım da Dilek İmamoğlu’na teşekkür etmişti.

İmamoğlu’nun Semiha Yıldırım açıklaması şu şekilde:

loading...

Öztrak’tan kritik sorulara yanıt… CHP Meclis’ten çekilecek mi? Süleyman Soylu’ya ne olacak?

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak CHP Genel Merkezi'nde düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Erdoğan’ın Süleyman Soylu’ya attığı golün ardından Davutoğlu’ndan altın vuruş!

AKP'den ayrılarak Gelecek Partisi'ni kuran eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, tutarsız kararların ardından "Bu bir yönetim krizi değilse, nedir?" sorusunu yöneltti. 

Deniz Zeyrek’ten bomba iddia: Süleyman Soylu’nun yerine gelecek ismi açıkladı

Gazeteci Deniz Zeyrek, olası bir kabine değişikliğinde Süleyman Soylu'nun İçişleri Bakanlığı görevinden alınması halinde yerine Hakan Fidan'ın gelebileceğini yazdı.

Erdoğan, sokağa çıkma yasağını iptal etti

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 15 ili kapsayan sokağa çıkma yasağını iptal ettiğini duyurdu.

İmamoğlu: İBB Meclisi, siyasi kararlarla İstanbul halkını cezalandırıyor

Göreve başladığı günden bu yana karşılaştığı engeller için "Akla mantığa uymuyor" diyen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "İBB Meclisi, siyasi kararlarla İstanbul halkını cezalandırıyor" dedi.
207,611BeğenenlerBeğen
7,892TakipçilerTakip Et