Ekrem İmamoğlu’na “terör örgütleri neden sizi destekliyor” diye soran Şebnem Bursalı’nın aldığı cevaptan sonra yüzünün rengi neden değişti

208,730BeğenenlerBeğen
7,627TakipçilerTakip Et

Halkweb Haber Merkezi

TRT Haber’de soruları yanıtlayan Ekrem İmamoğlu ile Sabah yazarı Şebnem Bursalı arasında ilginç bir diyalog gerçekleşti.

Şebnem Bursalı “Sizin lehinize açıklama yapan gerçek teröristler var, bu açıklamalara ne diyorsunuz? sorusunu İmamoğlu’na yöneltti.

İmamoğlu bu soruya “Bir terörist sizin hakkınızda açıklama yapsa bu kimin ekmeğine yağ sürer?” cevabını verdi.

Şebnem Bursalı peşinden aceleyle “konu ben değilim” dedi.

Peki Bursalı’nın aceleyle “konu ben değilim” demesinin sebebi ne?

Önce Ekrem İmamoğlu’nun verdiği yanıtın tamamını okuyalım;

“Mesela bir terör örgütü, mesela FETÖ sizinle ilgili övücü bir şey söylese ne düşünürsünüz? Değer verir misiniz o laflara?.”

İŞTE O ANLAR: 

Ekrem İmamoğlu’nun bu sözleri akıllara Şebnem Bursalı’nın Fethullahçı Terör Örgütü lideri Fethullah Gülen’le Pensilvanya’daki evinde verdiği pozu getirdi.

Sosyal medya İmamoğlu’nun TRT yayınıyla çalkalanıyor!

Bursalı, Yeni Asır Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği döneminde, İzmirli gazetecileri toplayarak FETÖ lideri Fethullah Gülen’in yanına Pensilvanya’ya götürülmesi organizasyonunu düzenleyen kişi.

İŞTE O FOTOĞRAF: 

Şebnem Bursalı daha sonra ATV Ankara Temsilciliği’ne getirildi.

Şebnem Bursalı’nın Ekrem İmamoğlu’nun cevabına doğrudan “Konu ben değilim” diyerek yanıt vermesi fotoğraftan bahsedeceği korkusundan…

Ekrem İmamoğlu’ndan TRT ekranlarında TRT’ye ağır sözler

ŞEBNEM BURSALI KİMDİR?

1972 yılında dünyaya gelen Şebnem Bursalı Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. İkizler burcudur.

Aslen Aydın’lıdır. Ancak kökeni Karadeniz ve Balkanlara kadar uzanmaktadır. Selanik, Arnavut göçmeni ve Trabzon Sürmeneli bir anne ve yörük bir babanın kızıdır.

Üniversite eğitiminin ardından 1993 ve 1994 yılları arasında Reha Muhtar ile Ateş Hattı isimli programda yapım elemanı ve muhabir olarak TRT’de görev yapmıştır. Daha sonra Gün Gazetesi muhabirliği, Yeni Asır gazetesi köşe yazarlığı yapmış 1995 senesinde Yeni Asır Ankara Temsilcisi olmuştur.

Atv’de İktidar Oyunu haber programı, Sabah Ankara’da Şebnem Bursalı’nın Oltasına Takılanlar isimli köşede, Takvim Gazetesi Ankara Temsilciliği ve köşe yazarlığı, Yeni Asır Genel Yayın Yönetmenliği, Atv Ankara Temsilciliği, Takvim Gazetesi Ankara Temsilciliği ve köşe yazarlığı, Sabah muhabir ve röportaj yazarlığı gibi bir çok kurum bünyesinde görev almıştır.

Turkuvaz Medya Grubu Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği Başkanlık görevinide sürdüren Şebnem Bursalı İşletme üzerine Yüksek Lisans yapmıştır. 2017 yaz sezonunda Washington Mentora College’de eğitim almıştır. Günümüzde ise Hukuk Fakültesinde eğitimini sürdüreceği açıklanmıştır.

“Herbokologlar”

Tacettin Çolak yazdı...

Diyanet de Bilim Kurulu’na alınsın’ talebi!

Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Nuri Ünal, yaptığı yazılı açıklamada Koronavirüs Bilim Kurulu’nda Diyanet İşleri Başkanlığı’ndan bir temsilcinin olmasını istedi.

Ekrem İmamoğlu’na hakaret eden Erkan Petekkaya’ya büyük şok!

Oyuncu Erkan Petekkaya sosyal medya hesabından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na hakaret içerikli yorumlarda bulundu. Petekkaya'nın yaptığı bu yorumların ardından sosyal medya sayfası kapatıldı. Olayın ardından sosyal medya sayfasını tekrar aktif hale getiren oyuncu bir açıklama yaparak kendisini savundu.

Cenginz Holding’ten Erdoğan’ın kampanyasına bağış! Vergiden düşecek

Cengiz Holding Erdoğan'ın kampanyasına 34 milyon lira bağışlarken şirketlerin yaptığı bağışlar ilgili kanun kapsamında vergiden düşüyor.
208,730BeğenenlerBeğen
7,627TakipçilerTakip Et