Ekrem İmamoğlu’na küfür eden Süleyman Soylu’nun asıl karın ağrısını Özgür Özel açıkladı!

Süleyman Soylu'nun Ekrem İmamoğlu'na yönelik hakaretine bir yanıt da Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Grupbaşkanvekili Özgür Özel'den geldi. 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Avrupa Parlamentosu’na gidip, Türkiye’ye gidip şikayet eden ahmağa söylüyorum. Bunun bedelini bu millet sana ödetecek.” demişti.

Soylu’nun bu hakareti ana muhalefeti ayağa kaldırdı. Önce CHP Sözcüsü Faik Öztrak ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Süleyman Soylu’ya yanıt verdi. İmamoğlu, Soylu’nun bu açıklamasına “Ben bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye” sözleriyle yanıt verdi.

Süleyman Soylu’nun Ekrem İmamoğlu’na yönelik hakaretine bir yanıt da Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Grupbaşkanvekili Özgür Özel’den geldi.

Özgür Özel, Süleyman Soylu’nun asıl derdinin kabine revizyonu olduğunu, Ekrem İmamoğlu’nu hedef alarak parti içinde kendine koruma kalkanı oluşturmaya çalışıyor iddiasında bulundu. Halkweb’den çalınmıştır

Özgür Özel şunları söyledi:

“Belediye başkanımıza utanılacak bir söz söyledi, AK Parti grubuna soruyoruz; Sizin demokrasi anlayışınızı, sizin itibarınızı, Meclis’te yüz yüze bakıyoruz. Bunların hepsini yerle yeksan eden biri var. Ne için yapıyor bunu? Koltuğa tutunmak için yapıyor. Koltuğu tartışılıyor, tartışılan koltuğunu sağlama almak için görevini iyi yapmak yerine gidiyor insanlara küfür ediyor. Dönüyor dolaşıyor, sayın genel başkanımıza hakaret ediyor. Bu zehirli dil seçmen tarafından 23 Haziran’da mahkum edilmiştir. Bunu söylediği kişi, seçmenin tarihi bir zaferle ödüllendirdiği İmamoğlu. Esas hesap Süleyman Soylu’dan sorulacak”

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ekrem İmamoğlu’nun 21 yıl önce depremzedelerin yardımına koştuğu görüntüler ortaya çıktı

Ekrem İmamoğlu'nun 1999 yılında meydana gelen Marmara Depremi'nde yardım faaliyetlerine katıldığı görüntüler ortaya çıktı.

Jeoloji profesörü yandaşın maliyet sorusuna cevap verince stüdyo buz kesti

Habertürk'te depremlerle ilgili uyarılarda bulunan Jeoloji Profesörü Prof. Dr. Cem Yaltırak'ın, "Bu projelerin maliyeti ne kadar?" şeklinde yöneltilen soruya verdiği cevap stüdyoda sessizliğe neden oldu.

Depremzede çocuk Süleyman Soylu’ya böyle tokat attı

Elazığ'da 31 yurttaşın hayatını kaybettiği depremin ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bölgede depremzedeleri ziyaret etti. 

Yılmaz Özdil yandaşa peşkeş çekip milleten 10 TL bağış isteyen Kızılay’ı es geçmedi

Yılmaz Özdil, Elazığ depreminde yıkılan ilçeler arasında yer alan Sivrice'yi köşesine taşıdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Elazığ’da: ‘Sizden ricam; olumsuz propagandalara kulak asmayın’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, incelemelerde bulunmak üzere İstanbul'dan Elazığ'a geldi.
209,914BeğenenlerBeğen
4,679TakipçilerTakip Et