Ekrem İmamoğlu’na küfür eden Süleyman Soylu’nun asıl karın ağrısını Özgür Özel açıkladı!

Süleyman Soylu'nun Ekrem İmamoğlu'na yönelik hakaretine bir yanıt da Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Grupbaşkanvekili Özgür Özel'den geldi. 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Avrupa Parlamentosu’na gidip, Türkiye’ye gidip şikayet eden ahmağa söylüyorum. Bunun bedelini bu millet sana ödetecek.” demişti.

Soylu’nun bu hakareti ana muhalefeti ayağa kaldırdı. Önce CHP Sözcüsü Faik Öztrak ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Süleyman Soylu’ya yanıt verdi. İmamoğlu, Soylu’nun bu açıklamasına “Ben bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye” sözleriyle yanıt verdi.

Süleyman Soylu’nun Ekrem İmamoğlu’na yönelik hakaretine bir yanıt da Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Grupbaşkanvekili Özgür Özel’den geldi.

Özgür Özel, Süleyman Soylu’nun asıl derdinin kabine revizyonu olduğunu, Ekrem İmamoğlu’nu hedef alarak parti içinde kendine koruma kalkanı oluşturmaya çalışıyor iddiasında bulundu. Halkweb’den çalınmıştır

Özgür Özel şunları söyledi:

“Belediye başkanımıza utanılacak bir söz söyledi, AK Parti grubuna soruyoruz; Sizin demokrasi anlayışınızı, sizin itibarınızı, Meclis’te yüz yüze bakıyoruz. Bunların hepsini yerle yeksan eden biri var. Ne için yapıyor bunu? Koltuğa tutunmak için yapıyor. Koltuğu tartışılıyor, tartışılan koltuğunu sağlama almak için görevini iyi yapmak yerine gidiyor insanlara küfür ediyor. Dönüyor dolaşıyor, sayın genel başkanımıza hakaret ediyor. Bu zehirli dil seçmen tarafından 23 Haziran’da mahkum edilmiştir. Bunu söylediği kişi, seçmenin tarihi bir zaferle ödüllendirdiği İmamoğlu. Esas hesap Süleyman Soylu’dan sorulacak”

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

“Erken seçim çağrısı gelirse davulla zurnayla hay hay deriz”

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Biz erken seçim çağrısı yapmayız ancak erken seçim kararı alınırsa davulla zurnayla hay hay deriz" diye konuştu.

İfadesi bile alınmadı: Kumpasın suç ortağı

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray, Bülent Arınç’ı FETÖ'nün Kozmik Oda kumpasının ortağı olmakla suçladı.

Gece yarısı Meclis’ten geçti… Nur topu gibi üç yeni vergimiz daha oldu

Dijital Hizmet Vergisi, Konaklama Vergisi, Değerli Konut Vergisi, gelir vergisi tarifesine yeni dilim ve oran eklenmesi gibi düzenlemeleri de içeren kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi

Bahçeli’nin danışmanı Metin Özkan Barış Atay’ı hedef gösterdi: Meczup

Bahçeli'nin danışmanı Metin Özcan, katıldığı bir televizyon programında TİP Genel Başkan Yardımcısı ve seçilmiş milletvekili Barış Atay'a hakaret etti.

Muharrem İnce’den Saray ziyareti açıklaması: Kılıçdaroğlu’nu arayıp, ‘o şeref yoksununu açıklayın’ dedim

Muharrem İnce, Rahmi Turan’ın köşesine taşıdığı ‘Erdoğan ile görüşen CHP’li’ iddiası hakkında açıklama yaptı.
210,795BeğenenlerBeğen
4,514TakipçilerTakip Et