Cumartesi / 8 Ağustos 2020

Ekrem İmamoğlu’na küfür eden Süleyman Soylu’nun asıl karın ağrısını Özgür Özel açıkladı!

Süleyman Soylu'nun Ekrem İmamoğlu'na yönelik hakaretine bir yanıt da Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Grupbaşkanvekili Özgür Özel'den geldi. 

206,487BeğenenlerBeğen
8,612TakipçilerTakip Et

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Avrupa Parlamentosu’na gidip, Türkiye’ye gidip şikayet eden ahmağa söylüyorum. Bunun bedelini bu millet sana ödetecek.” demişti.

Soylu’nun bu hakareti ana muhalefeti ayağa kaldırdı. Önce CHP Sözcüsü Faik Öztrak ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Süleyman Soylu’ya yanıt verdi. İmamoğlu, Soylu’nun bu açıklamasına “Ben bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye” sözleriyle yanıt verdi.

Süleyman Soylu’nun Ekrem İmamoğlu’na yönelik hakaretine bir yanıt da Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Grupbaşkanvekili Özgür Özel’den geldi.

Özgür Özel, Süleyman Soylu’nun asıl derdinin kabine revizyonu olduğunu, Ekrem İmamoğlu’nu hedef alarak parti içinde kendine koruma kalkanı oluşturmaya çalışıyor iddiasında bulundu. Halkweb’den çalınmıştır

Özgür Özel şunları söyledi:

“Belediye başkanımıza utanılacak bir söz söyledi, AK Parti grubuna soruyoruz; Sizin demokrasi anlayışınızı, sizin itibarınızı, Meclis’te yüz yüze bakıyoruz. Bunların hepsini yerle yeksan eden biri var. Ne için yapıyor bunu? Koltuğa tutunmak için yapıyor. Koltuğu tartışılıyor, tartışılan koltuğunu sağlama almak için görevini iyi yapmak yerine gidiyor insanlara küfür ediyor. Dönüyor dolaşıyor, sayın genel başkanımıza hakaret ediyor. Bu zehirli dil seçmen tarafından 23 Haziran’da mahkum edilmiştir. Bunu söylediği kişi, seçmenin tarihi bir zaferle ödüllendirdiği İmamoğlu. Esas hesap Süleyman Soylu’dan sorulacak”

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Muharrem İnce’den flaş yeni parti açıklaması

CHP'den ayrılacağı ve yeni parti kuracağı ileri sürülen Muharrem İnce çarpıcı bir açıklama yaptı

Muharrem İnce’nin partisinin adı Ulusal Sol mu?

Muharrem İnce’nin kuracağı partinin adı merak konusu. CHP’de bir kopuş hareketi başlatan İnce yeni parti için çalışmalarını sürdürüyor. Yaklaşık 2 yıl önce CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce yeniden siyasetin hareketli dünyasına adım attı.

Altın çıldırdı, dolar yanıyor… Troller Berat Albayrak’ı yedirmeyiz kampanyası başlattı

AK troller Berat Albayrak için twitter'da kampanya başlattı.

Alman Dergisi’nde Erdoğan’ın servetini yazdılar: Kağıt üstündeki servetin yanı sıra buzdağının görünmeyen kısmı var

Almanya’da yayımlanan Focus dergisi, Erdoğan’ın servetini gündeme taşıdı. Derginin iddiasına göre Erdoğan’ın kağıt üzerinde görünen servetinin yanı sıra bir de buzdağının görünmeyen yüzü var. Ve Erdoğan’ın asıl serveti çocuklarının ve ailesinin üzerinde…

Bahçeli Ayasfoya için dün ne demişti? Bugün ne yaptı?

Devlet Bahçeli, 2015 yılında Trabzon'da yaptığı mitingde "Bunlar sırf tertemiz mümin duygularla oynamak ve sömürmek için Ayasofya Cami’ni bile kullanabileceklerdir." ifadelerini kullanmıştı.
206,487BeğenenlerBeğen
8,612TakipçilerTakip Et