Perşembe / 6 Ağustos 2020

Ekrem İmamoğlu Erdoğan’a resti çekti: Kimin malıyla ne yapıyorsun sen kardeşim!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Kanal İstanbul Projesi'nin yok edeceği Yeniköy Mahallesi'nde büyük ilgiyle karşılaştı.

206,497BeğenenlerBeğen
8,609TakipçilerTakip Et

Burada bir konuşma yapan İmamoğlu Kanal İstanbul Projesi’nin zararlarından bahsetti. Eski Başbakan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın Kanal İstanbul Projesi ile ilgili açıklamalarını hatırlatan İmamoğlu “Bir avuç insan bu projenin yapılmasını istiyor. Devleti yöneten insan milletinin cebine girecek parayı düşünür. O kadar işsiz gencimiz varken kanal da kanal… Allah akıl fikir versin” dedi.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Biz bu şehre ihanet ettik” açıklamasını da hatırlatan Ekrem İmamoğlu Kanal İstanbul Projesi’nin yapılması ısrarına rest çekti. İmamoğlu “Kimin malıyla ne yapıyorsun sen kardeşim!” ifadelerini kullandı.

Ekrem İmamoğlu’nun konuşmasını dinleyen halk sık sık “Ekrem Başkan” sloganları attı.

İmamoğlu’nun konuşmasının sonunda kürsüye gelen yaşlı teyze ağlayarak Kanal İstanbul Projesi’nin yapımasını istemediğini söyledi. İmamoğlu “Hep birlikte bu projenin yapılmasına engel olacağız” diye konuştu.

1 Yorum

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Balbay’dan CHP’ye İnce tepkisi: Hele konuşsun, ağzının payını veririz

Düne kadar, “Ben bu partiye 15 yaşında girdim. Her kademesinde görev yaptım” diyen İnce neden bu noktaya geldi?

Cemal Enginyurt’tan tarihi Meral Akşener itirafı!

MHP’den ihraç edilen Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, MHP’de Meral Akşener’in kazandığı kongreyi kendisinin iptal ettirdiğini söyleyerek, hem Devlet Bahçeli’yi, hem de Semih Yalçın’ı topa tuttu.

Reuters, Ankara’daki Covid-19 belgesine ulaştı: Her gün 1000 yeni vaka

Uluslararası haber ajansı Reuters, bu hafta günlük vaka sayısının 1000'in üzerine çıktığı Türkiye'de hastanelere bazı talepler gittiğini ve "Covid-19 yüzünden yoğum bakım ünitesindeki yatakları boşaltın" ifadesinin yer aldığını yazdı.

Cindoruk: AKP’nin 18 yılı tartışmaya açılmalı

"Milli irade, devlet yönetme yetkisi ve görevi verir. AKP, bu yetkiyi, milleti yönetme ve yönlendirme, devlet rejimini değiştirme biçiminde kullandı."

Muharrem İnce’nin Ankara’da ofis açacağı iddiası

Kendi partisini kuracağı iddia edilen Muharrem İnce'nin Ankara'da ofis açtığı iddia edildi.
206,497BeğenenlerBeğen
8,609TakipçilerTakip Et