“Ekrem İmamoğlu, Binali Yıldırım’la canlı yayına çıkmak istemiyor”

Bugüne kadar AKP adaylarının canlı yayın düellolarına katılmak istemediğini belirten Özdemir, Binali Yıldırım'ın geride olduğu için canlı yayını kabul ettiğini ancak İmamoğlu'nun canlı yayına çıkmak istemediğini öne sürdü. 

207,612BeğenenlerBeğen
7,891TakipçilerTakip Et

Halkweb Haber Merkezi

Yaklaşık 17 yıl sonra iktidar ve ana muhalefetin önde gelen isimleri canlı yayın düellosu konusunda anlaştı. AKP’nin İstanbul Adayı Binali Yıldırım’la, CHP’nin adayı Ekrem İmamoğlu canlı yayında karşı karşıya gelecek. Programın moderatörlüğü için en başta Binali Yıldırım tarafından Uğur Dündar ismi önerildi. Yıldırım’ın bu önerisine İmamoğlu da olumlu yanıt verdi. Ancak en başta teklifi kabul eden Dündar, bir gün sonra iki adaya da kumpas hazırlanıyor diyerek moderatörlükten vazgeçti.

Uğur Dündar’ın moderatörlükten vazgeçmesinin ardından Binali Yıldırım’dan ilk açıklama

Şimdi program için yeni moderatör aranıyor.

Dündar’ın çekilmesinin ardından programa talip olan ilk isim Cüneyt Özdemir oldu. Didem Arslan Yılmaz’ın da program moderatörlüğünü almak için çabası sürüyor.

Tüm bunlar yaşanırken Cüneyt Özdemir Youtube kanalından ciddi bir iddiada bulundu.

Tehditler aldığını açıklayan Uğur Dündar’dan İmamoğlu-Yıldırım düellosu için son karar!

Bugüne kadar AKP adaylarının canlı yayın düellolarına katılmak istemediğini belirten Özdemir, Binali Yıldırım’ın geride olduğu için canlı yayını kabul ettiğini ancak İmamoğlu’nun canlı yayına çıkmak istemediğini öne sürdü.

İmamoğlu’nun düelloya çıkma ihtiyacı olmadığını söyleyen Özdemir, kamuoyu araştırmalarında CHP adayının önde olduğunu hiçbir şey yapmasa bile 23 Haziran’da kazanacağını ifade etti.

loading...

Öztrak’tan kritik sorulara yanıt… CHP Meclis’ten çekilecek mi? Süleyman Soylu’ya ne olacak?

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak CHP Genel Merkezi'nde düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Erdoğan’ın Süleyman Soylu’ya attığı golün ardından Davutoğlu’ndan altın vuruş!

AKP'den ayrılarak Gelecek Partisi'ni kuran eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, tutarsız kararların ardından "Bu bir yönetim krizi değilse, nedir?" sorusunu yöneltti. 

Deniz Zeyrek’ten bomba iddia: Süleyman Soylu’nun yerine gelecek ismi açıkladı

Gazeteci Deniz Zeyrek, olası bir kabine değişikliğinde Süleyman Soylu'nun İçişleri Bakanlığı görevinden alınması halinde yerine Hakan Fidan'ın gelebileceğini yazdı.

Erdoğan, sokağa çıkma yasağını iptal etti

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 15 ili kapsayan sokağa çıkma yasağını iptal ettiğini duyurdu.

İmamoğlu: İBB Meclisi, siyasi kararlarla İstanbul halkını cezalandırıyor

Göreve başladığı günden bu yana karşılaştığı engeller için "Akla mantığa uymuyor" diyen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "İBB Meclisi, siyasi kararlarla İstanbul halkını cezalandırıyor" dedi.
207,612BeğenenlerBeğen
7,891TakipçilerTakip Et