Salı / 4 Ağustos 2020

Ekrem İmamoğlu-Binali Yıldırım düellosunun tarihi ve moderatörü belli oldu

Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu’nun gerçekleştireceği tartışma programının moderatörü İsmail Küçükkaya olacak. Program 16 Haziran Pazar günü saat 21:00’da yapılacak.

206,532BeğenenlerBeğen
8,607TakipçilerTakip Et

Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu’nun gerçekleştireceği tartışma programının moderatörü İsmail Küçükkaya olacak. Program 16 Haziran Pazar günü saat 21:00’da yapılacak.

Yıldırım, İmamoğlu ile birlikte televizyonda tartışma programına çıkmayı prensipte kabul ettiğini açıklamış, İmamoğlu da ortak yayın için “Umarım gerçekleşir” demişti. AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal da yapılması düşünülen ortak canlı yayına ilişkin bayramdan hemen sonra CHP ile temasa geçeceklerini söylemişti.

“Ekrem İmamoğlu-Binali Yıldırım canlı yayınını İsmail Küçükkaya yönetecek”

Canlı yayının teknik hizmetleri, AKP ve CHP tarafından görevlendirelecek bir takım gerçekleştirilecek.

Gözler CHP’de: MYK’ya kimler girecek?

37. olağan kurultayın ardından CHP Parti Meclisi (PM) netleşti. Partiyi iktidara taşıması hedeflenen A takımının şekillenmesi ise bayramın araya girmesi nedeniyle gecikti. CHP’de bayram boyunca da MYK için kulisler sürdü.

Ankara Tabip Odası’ndan dikkat çeken koronavirüs verileri: 488 sağlık çalışanı Covid-19 tanısı aldı, yoğun bakımlarda yer bulunamıyor

Ankara Tabip Odası'nın sahada pandemi ile mücadele eden sağlık çalışanlarından elde ettiği verilerle göre; 488 sağlık çalışanı Covid 19 tanısı aldı. ATO analizinde dikkat çekici tespitler yer aldı.

Evli olduğu görme engelli kadını bayıltana kadar döven erkek gözaltına alındı

Bingöl'de evli olduğu görme engelli kadını bayıltana kadar döven Hasan E. isimli erkek, şiddet görüntülerinin sosyal medyada gündem olması üzerine gözaltına alındı.

Ekrem İmamoğlu’nun konuşmasını bölen sürpriz telefon! Sesi dışarı verdi!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu; Edirnekapı’da İETT, Yenikapı’da ise İSKİ çalışanlarıyla bayramlaştı. İETT’nin Edirnekapı Garajı’nda gerçekleştirilen bayramlaşma etkinliğine, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) TBMM Grup Başkanvekili Engin Altay da katıldı. İSKİ çalışanlarıyla bayramlaşma, Yenikapı Artıma Tesisi’nde gerçekleştirildi. Etkinliklerde; İETT Genel Müdürü Alper Bilgili ve İSKİ Genel Müdür Yardımcısı Bülent Solmaz, çalışanlarıyla birlikte hazır bulundu.

İşte Muharrem İnce’ye gemileri yaktıran anın karesi

Cumhuriyet Halk Partisi kurultayının ardından Muharrem İnce'nin yeni parti kuracağı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Muharrem İnce'nin parti kuracağı iddiası Ankara kulislerini hareketlendirdi. AKP'ye yakın medya ve gazeteciler iddiaya ilişkin bilgilerin adresi oldu. 
206,532BeğenenlerBeğen
8,607TakipçilerTakip Et