Cumartesi / 4 Temmuz 2020

Efsane geri döndü: Behzat Ç.’nin ilk bölümü ücretsiz yayınlandı

Türk televizyon tarihinin en ses getiren dizileri arasında yer alan Behzat Ç., uzun bir aradan sonra geri döndü. Dizinin ilk bölümü yayınlandı.

207,039BeğenenlerBeğen
7,854TakipçilerTakip Et

Türk televizyon tarihinin en ses getiren dizileri arasında yer alan Behzat Ç., uzun bir aradan sonra geri döndü. Dizinin ilk bölümü yayınlandı.

Blu Tv Behzat Ç.’nin ilk bölümünü ücretsiz bir şekilde yayınladı. Bir dönem seyirciyi ekrana kitleyen efsane dizi Behzat Ç. : Bir Ankara Polisiyesi başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu ile Blu Tv’de yayınlacak. İlk bölümünü ücretsiz olarak yayınlayacak olan Blu Tv bu hamlesi ile herkesin dikkatini çekti.

Her bölümü 45 dakika olacak Behzat Ç.’nin yönetmeliğini Serdar Akman üstlenmekte. Star Tv ekranlarında yayınlandığı dönemde çok büyük bir kitleye ulaşmış fenomen dizi seyircisi ile yeniden buluşacak. Bunun yanıda ise dün akşam Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi dizisinin galası yapıldı.

Altı yıl sonra BluTV’nin özel projesi olarak geri gelen dizi ilk bölümü ile yayınlanmaya başlayan kült dizinin galasında oyunculardan Erdal Beşikçioğlu, Canan Ergüder, Güven Kıraç, Belçim Bilgin, Berkan Şal, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Ayça Eren, İlkyaz Arslan, Eray Eserol, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu, Kadir Çelik ve Nazlı Kar gibi isimler yer aldı.

Inter Medya tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin senaryosu ise Ercan Mehmet Erdem’in kaleminden çıkacak.

Erken seçim tartışmaları gölgesinde anket sonuçları: Salgın ve yeni partiler AKP’yi eritti

Salgın döneminde AKP'nin oy oranı gerilerken CHP ise oyunu arttırdı.

Sakarya’da facia ‘geliyorum’ demiş, işçiler: Isınma vardı 4 gündür uyarıyorduk

Sakarya’daki havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonrası yaralanan işçileri CHP heyeti ziyaret etti. İşçiler fabrikadaki mallarda ısınma olduğunu ve bu konuda 4 gündür uyarı yapmalarına rağmen önlem alınmadığını söyleyerek, “Isınma olmaması gereken bir şey, uyardık ama dinlemediler” dediler.

AKP’li başkandan Binali Yıldırım faturası: ‘Seçim harcamalarını belediyeye ödetti’

Tekrarlanan seçimde Binali Yıldırım'a destek vermek amacıyla İstanbul'a giden Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve beraberindekilerin masraflarının faturasının Çorum Belediyesi’ne kesildiğini ileri sürüldü.

İsmail Saymaz son anketi açıkladı: Metropoll’den Erdoğan’ı kızdıracak haber

Gazeteci İsmail Saymaz’ın açıkladığı Metropoll Araştırma Şirketi’nin Haziran ayında gerçekleştirdiği kamuoyu araştırması sonuçlarına göre AKP’nin oyunun gerilediği görüldü.

İşte Sakarya’nın Hendek ilçesinde patlamanın olduğu fabrikanın sahibi!

Sakarya'nın Hendek ilçesinde patlamanın meydana geldiği havai fişek fabrikasının MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve 2 ortağına ait olduğu ortaya çıktı.
207,039BeğenenlerBeğen
7,854TakipçilerTakip Et