Efsane geri döndü: Behzat Ç.’nin ilk bölümü ücretsiz yayınlandı

Türk televizyon tarihinin en ses getiren dizileri arasında yer alan Behzat Ç., uzun bir aradan sonra geri döndü. Dizinin ilk bölümü yayınlandı.

Türk televizyon tarihinin en ses getiren dizileri arasında yer alan Behzat Ç., uzun bir aradan sonra geri döndü. Dizinin ilk bölümü yayınlandı.

Blu Tv Behzat Ç.’nin ilk bölümünü ücretsiz bir şekilde yayınladı. Bir dönem seyirciyi ekrana kitleyen efsane dizi Behzat Ç. : Bir Ankara Polisiyesi başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu ile Blu Tv’de yayınlacak. İlk bölümünü ücretsiz olarak yayınlayacak olan Blu Tv bu hamlesi ile herkesin dikkatini çekti.

Her bölümü 45 dakika olacak Behzat Ç.’nin yönetmeliğini Serdar Akman üstlenmekte. Star Tv ekranlarında yayınlandığı dönemde çok büyük bir kitleye ulaşmış fenomen dizi seyircisi ile yeniden buluşacak. Bunun yanıda ise dün akşam Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi dizisinin galası yapıldı.

Altı yıl sonra BluTV’nin özel projesi olarak geri gelen dizi ilk bölümü ile yayınlanmaya başlayan kült dizinin galasında oyunculardan Erdal Beşikçioğlu, Canan Ergüder, Güven Kıraç, Belçim Bilgin, Berkan Şal, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Ayça Eren, İlkyaz Arslan, Eray Eserol, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu, Kadir Çelik ve Nazlı Kar gibi isimler yer aldı.

Inter Medya tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin senaryosu ise Ercan Mehmet Erdem’in kaleminden çıkacak.

Albayrak: Türkiye ekonomisi büyük bir değişimin başlangıcında

50’nci Dünya Ekonomik Forumu’na katılmak üzere İsviçre’nin Davos kasabasına giden Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, “Türkiye ile ilgili olumlu bir süreç var. Türkiye ekonomisi büyük bir değişimin başlangıcında” ifadelerini kullandı.

Bilal Erdoğan: Cumhurbaşkanımız geçmiş önümüze yara yara gidiyor, arkayı iyi desteklememiz lazım

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu ve Darülaceze İdare Meclisi Üyesi Bilal Erdoğan, “Bu ülkenin geleceği için gençlerine mesajlar veren, motivasyon veren kimimiz var? Cumhurbaşkanımız geçmiş önümüze yara yara gidiyor, Libya’da mücadele, Doğu Akdeniz’de mücadele, Suriye’de mücadele, dünyanın dört bir yanında dünyanın en büyük aktörleriyle masaya oturuyor artık bizim arkadan gelenler olarak bu arkayı iyi desteklememiz lazım” dedi.

Gelecek Partisi’ne katılanların akrabaları geleceklerinden kaygılı! Bir bir işten çıkartılıyorlar…

Gelecek Partili Selçuk Özdağ, partinin bazı idarecilerinin akrabaları, kardeşlerinin görevden alındıklarını belirterek, “Feramuz Üstün’ün damadını görevden aldılar. Benim kardeşimi Genel Müdür Yardımcılığından aldılar. Sayın Davutoğlu’nun dünürünü İstanbul Ticaret Odasında Başkanvekiliydi, görevi bırakması istendi” ifadelerini kullandı.

Erdoğan’ın ‘AKP’de FETÖ’cü varsa ispatlayın’ sözlerine CHP’den ‘belgeli’ yanıt

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Engin Altay, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde düzenlediği basın toplantısıyla AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘FETÖ’nün siyasi ayağı araştırması için “Meclis’i buna karıştıramazsın” ve “Haydi ispatlayın” sözlerine yanıt verdi.

AKP’li Başkanın hesabından skandal Rahşan Ecevit paylaşımı

AKP’li Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz sosyal medya hesabından Rahşan Ecevit’in vefatı ile ilgili bir paylaşımın altına “Ateşi bol olsun inşallah” yorumu yapması büyük tepki çekti.
209,956BeğenenlerBeğen
4,673TakipçilerTakip Et