Dünyanın en büyük ikinci fışkiyesinin açılışında cumhurbaşkanından dikkat çeken sözler

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Gökçek'in de izleyicileri arasında olduğu Ankapark açılışındaki sözleri dikkat çekti.

Halkweb Haber Merkezi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Melih Gökçek’in ‘En büyük hayalim’ dediği Ankapark’ın açılışını yaptı. Görevden istifa ettirilen Melih Gökçek, 28 Eylül 2017’den bu yana ilk kez Erdoğan’ın katıldığı bir programa katıldı. Erdoğan Özhaseki ile sahneye beraber çıktığı açılış konuşmasında Gökçek’e de teşekkür etti. Öte yandan Erdoğan’ın “Wonderland Euroasia” adı verilen projeden Gökçek’in verdiği ‘Ankapark’ şeklinde bahsetmesi dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı burada görevden istifa ettiğirdiği Gökçek’in de izleyicileri arasında olduğu konuşmasında “Elbette bizim de zaman zaman eksiğimiz noksanımız oldu. Tüm belediye başkanlarıma söylüyorum, halkımın gönlünü kıran benim de gönlümü kırmış olur” dedi.

Erdoğan’ın bu sözleri Gökçek’e yönelik mi sorusu akıllara geldi.

İŞTE O ANLAR:

Öte yandan Ankapark’ın açılışı sırasında Gökçek’le ilişkilendirilen Beyaz TV ekranlarında Cumhuriyet Halk Partisi Aydın Büyükşehir Adayı Özlem Çerçioğlu’nun reklamının olması da dikkat çekti.

İŞTE O REKLAM

Feyzioğlu: Gezi davasıyla ilgili konuşma gereği görmüyorum

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, "Gezi davasıyla ilgili süreç devam ettiği için konuşma gereği görmüyorum ve doğru da bulmuyorum" dedi.

Gezi davasında beraat kararı veren hakimlere soruşturma!

Gezi davasında sanıklar hakkında beraat kararı veren İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi heyeti hakkında HSK harekete geçti. HSK 1. Daire, heyette görevli 3 hakim hakkında inceleme ve soruşturma izni verdi.

CHP’li Engin Altay: Darbeler dönemi kapanmıştır, kimse seçilmiş cumhurbaşkanını oradan indiremez

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında yandaş medyanın dilinden düşürmediği darbasın toplantısı düzenledi.

Erdoğan’dan ‘Kemalistler darbe yapabilir’ diyen yandaşlara ayar: Herhalde bunlar pek yiyip içemiyor, gezip tozamıyor

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni darbe söylentilerine ilişkin "Böyle bir şeye siz inanıyor musunuz? Bunlar tamamen bir kumpanya. Bu kampanyaya da maalesef doluşa gelip sizin gibi, hakikaten saygın olan gazeteci arkadaşlarımızın bu oyuna gelmelerini anlamakta zorlanıyorum." diye konuştu. Osman Kavala'ya, Gezi olaylarına ilişkin davanın ardından başka bir soruşturma nedeniyle tekrar gözaltı kararı verildiği ve bunun üzerine yargıya yönelik eleştirilen bulunduğunun ifade edilmesi üzerine de Erdoğan, bu eleştirilere katılmadığını dile getirdi.

Müfettişler ortaya çıkardı: Gökçek’e ihaleye fesat soruşturması

Ankara Büyükşehir Belediyesi müfettişleri, 2005'te alınan özelleştirme kararına rağmen Belbeton A.Ş.’ye özelleştirme gerçekleşmeden önce milyonluk yatırımlar yapıldığı, protokole göre Belediye’ye vermesi gereken kârın Meclis Kararları alınarak şirketin sermayesine eklendiğini ortaya çıkardı. Raporda, oluşan 16 milyon 241 bin 345 dolar zararın eski Belediye Başkanı Melih Gökçek, encümenler, ilgili bürokratlardan tazmini için dosyanın hukuk müşavirliğine gönderileceği de yer aldı.
209,635BeğenenlerBeğen
4,903TakipçilerTakip Et