“Donanma dimdik ayakta” manşeti atan Aydınlık’ta Cihat Yaycı depremi!

Tümamiral Cihat Yaycı'nın istifasını "Donanma Dimdik Ayakta" manşetiyle duyuran Aydınlık gazetesinde istifa yaşandı.

207,631BeğenenlerBeğen
7,891TakipçilerTakip Et

Tümamiral Cihat Yaycı, Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla görevden alınmıştı. Yaycı’nın istifası ülke gündemine bomba gibi düşmüştü. Aydınlık Gazetesi, Yaycı’nın istifasını “Donanma Dimdik Ayakta” başlığıyla duyurunca Emekli Amiral Mustafa Özbey tepki göstererek gazeten istifa etti.

Özbey, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Yaycı Amiral, istifaya zorlanacak şekilde onur kırıcı ve bilinçli bir yöntemle görevden alınırken; “Donanma Dimdik Ayakta” formatında manşet yaparak tasfiye operasyonuna DESTEK veren Aydınlık gazetesini kınıyorum. Ulusal Kanal/Aydınlık ile yayın ilişkimi sonlandırıyorum” ifadelerini kullandı.

loading...

2 YORUM

  1. aydınlık gazetesi mao’nun sosyalist ideolojisine çok yakındır,ancak çin şu an kapitalist sisteme entegre olunca aydınlık gazetesi de sapıtmıştır,ne yapacağını bilemez hale gelmiş,geçmişte milliyetçi ülkücü gençlere düşman olanlar bir anda dümen kırılması ile karşılaşmış şu an iktidarda olan milliyetçi muhafazakar sisteme entegre olmanın telaşını yaşamaktadır…ana gövdeye konan toz misali bi silkelemede ne toz kalır ne de zerresi !

  2. aydınlık artık aynı aydınlık degil,dogru rotasından çıkarak ,yandaşlıga dümen kırdı..çünki vatan partisinin meclise girebilme umudu kalmadıgı için perinçek ,stepne ,bahçeli gibi akp ye umut bagladı ve yandaşlıga oynuyor..yazıklar olsun perinçeke, emekli amiral mustafa özbey e tebrikler ,helal olsun ,yandaş olmadıgını gösterdigi için ,tebrikler.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yeni kabine listesi haberleri doğru mu?

Sosyal medyada, bu saatler itibariyle en çok paylaşılan liste, yeni kabine listesi....

Enis Berberoğlu’ndan ilk açıklama!

Milletvekilliğinin düşürülmesinin ardından yeniden cezaevine girecek olan Enis Berberoğlu'ndan ilk açıklama geldi.

Kılıçdaroğlu’ndan milletvekilliği düşürülen Enis Berberoğlu hakkında açıklama

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, hakkında kesinleşmiş yargı kararı olduğu gerekçesiyle milletvekilliği düşürülen CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu hakkında açıklama yaptı.

Haftalardır darbe yaygarası yapan AKP Meclis’e Saray darbesi yaptı… Meclis ‘darbeci AKP’ sloganıyla inledi!

CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu, HDP Diyarbakır Milletvekili Musa Farisoğulları ve Hakkari Milletvekili Leyla Güven’in milletvekillikleri düşürüldü.

CHP’li Enis Berberoğlu ile HDP’li Leyla Güven ve Musa Farisoğulları’nın milletvekillikleri düşürüldü

CHP'li Enis Berberoğlu ve HDP'li Leyla Güven ile Musa Farisoğulları hakkındaki mahkeme kararları TBMM Genel Kurulu'nda okundu. Üç ismin milletvekilliği düşürüldü.
207,631BeğenenlerBeğen
7,891TakipçilerTakip Et