Doç. Dr. Aybike Serttaş Halkweb’e konuştu: Bir yenisi olana kadar Ceren’i de unutacağız

İstinye Üniversitesi Radyon, Televizyon ve Sinema Bölümü Başkanı Doç. Dr. Aybike Serttaş, Çankaya Üniversitesi’nde Ceren Damar Şenel’in ölümüne ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

207,721BeğenenlerBeğen
7,868TakipçilerTakip Et

Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi 4. sınıf öğrencisi Hasan İsmail Hikmet, kopya çekerken kendisini yakalayan araştırma görevlisi Ceren Damar’ı gözünü kırpmadan öldürdü.

İstinye Üniversitesi Radyon, Televizyon ve Sinema Bölümü Başkanı Doç. Dr. Aybike Serttaş, Çankaya Üniversitesi’nde Ceren Damar Şenel’in ölümüyle sonuçlanan olayları ve eğitim sistemindeki çarpılıkları Halkweb okurları için değerlendirdi.

Gazeteci Çağdaş Gökbel’in sorularını yanıtlayan Doç. Dr. Aybike Serttaş, “Bir yenisi olana kadar Ceren’i de unutacağız” dedi.

İŞTE O RÖPORTAJ…

loading...

Erken seçimin kokusunu alan Kılıçdaroğlu: Bize tezgah kuracaklar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin odağında bulunduğu tartışmalarla ilgili olarak "Seçim gelecek, gelsin. Biz kazanacağız. Tezgahlar kuracaklar çünkü ayakta duramıyorlar, gidecekler" dedi.

Selam vermeyi bilmeyen Hulusi Akar açıklasın… Peki 29 sakıncalı albay darbe girişimi öncesinde neden terfi ettirildi?

Gazeteci Saygı Öztürk katıldığı programda 15 Temmuz darbe girişimi öncesi sakıncalı personellerin nasıl terfi ettirildiğini belgelerle anlattı.

İşte Youtube’ta fırtına estiren Ali Babacan’ın partisinin oy oranı

Avrasya Araştırma'nın yaptığı ankette Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'nun kurdukları partilerin oy oranları dikkat çekti.

Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanacak mı? İbrahim Kalın’dan açıklama

Gazeteci Candaş Tolga Işık, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'a hafta sonu sokağa çıkma yasağı ile ilgili belirsizliği sordu.

Mustafa Hoş: Gezi bu toprakların gördüğü en delikanlı direnişlerden biridir

Gazeteci Mustafa Hoş, gazeteci Atakan Sönmez'in gündeme dair sorularını yanıtladı. Gezi davasında yargılanan sanıkların hiç birinin yargılanmaması gerektiğinin altını çizen Mustafa Hoş, "Asıl hesap vermesi gerekenler o gencecik çocukları katledenlerdir" dedi.
207,721BeğenenlerBeğen
7,868TakipçilerTakip Et