Didem Arslan’a kızan Mehmet Çilingiroğlu Habertürk’ü terk edip CNN Türk’te Ahmet Hakan’a katıldı!

Habertürk TV canlı yayınına bağlanan Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, sözlerinin kesilmesine tepki göstererek yayını terk etti. Çilingiroğlu yarım saat sonra CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın Tarafsız Bölge programına katıldı. 

207,670BeğenenlerBeğen
7,889TakipçilerTakip Et

Habertürk TV canlı yayınına bağlanan Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, sözlerinin kesilmesine tepki göstererek yayını terk etti.

Çalışmalarını ABD’de sürdüren Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, korona virüs salgının ilişkin son gelişmeleri değerlendirmek üzere Habertürk TV’de Türkiye’nin Nabzı programına görüntülü bağlandı.

Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, sözünün sürekli kesildiğini söyleyerek, hem bağırdı hem de yayını terk etti.Virüsün aşısının geliştirildiğine dikkat çeken Çilingiroğlu, canlı yayında yaşanan tartışmaların üzerine “Türkiye’yi bu yüzden terk ettim” ifadelerini kullandı.

İŞTE O TARTIŞMA ANI: 

Didem Arslan Yılmaz da Çilingiroğlu yayını terk ettikten sonra “o gitmeseydi ben gönderecektim, bu yapılan saygısızlık bana ve Habertürk’e değil, Türk doktorlara” dedi. Ardından yayını terk etti.

Çilingiroğlu yarım saat sonra CNN Türk’te Ahmet Hakan’ın Tarafsız Bölge programına katıldı.

Ahmet Hakan Çilingiroğlu’nu yayına böyle bağladı:

loading...

2 YORUM

  1. Koronavirüs en çok damlacık yoluyla bulaşıyor. Bu nedenle de maske koruyucudur. Çin’de ve Avrupa’da bırakın toplu taşıma araçlarına meskesiz binmeyi, alışveriş merkezlerine maskesiz gitmeyi maskesiz sokağa bile çıkamazsınız. Türkiye’de ise AKP’nin tarikat profesörleri sürekli televizyonlarda maskenin korumadığını söylüyorlar. Beyin olmasa da insanda birazcık mantık olmalı. Maske en azından bir mekanik bariyer görevi görüyor. Hasta insan da sağlam insan da maske takınca virüsün bulaştırıcılık oranını azaltıyor. AKP’nin elinde maske olmadığından tarikat profesörlerini Didem Aslan gibilerinin programına çıkartıp maskenin korumadığını söylettiriyorlar. Umarım bu şifre ürünü sözde profesörlerin tamamı maske takmaz da koronavirüsden ölürler.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Erdoğan’ın sesiyle paylaştı: ‘Bana her şey seni hatırlatıyor’

ABD Başkanı Trump'ın elinde İncil'i tuttuğu fotoğraf akıllara AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın 2015 yılındaki mitingini getirdi.

CHP’li Engin Altay’dan Erdoğan’a: Bu kepazelikten hiç mi haberin olmadı?

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Meclis'te düzenlediği basın toplatısında önemli açıklamalarda bulundu.

Ekrem İmamoğlu’ndan Erdoğan’a ‘ihanet’ göndermesi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki İSTON, Uluslararası Beton Sürdürülebilirlik Konseyi (CSC) tarafından “Kaynakların Sorumlu Kullanımı Belgelendirme Sistemi Altın (Gold)” seviye ile belgelendirildi.

17 gün süren esaret sona erdi, Eren Yıldırım tahliye edildi

CHP Adana Yüreğir Gençlik Kolları Başkanı, Vefa Grubu Üyesi Eren Yıldırım serbest bırakıldı.

Feyzioğlu 80 baroya karşı! ‘Bildiriyi okumam’ dedi

Metin Feyzioğlu’nu iktidarla pazarlık yapmakla suçlayan başkanlar, Feyzioğlu’ndan çalışmaya karşı 80 baro olarak ortak bildiri hazırlamaları halinde bunu okuyup okumayacağını sordu. Feyzioğlu ise “Okumam” yanıtını verdi.
207,670BeğenenlerBeğen
7,889TakipçilerTakip Et