Pazar / 12 Temmuz 2020

Derbide gülen taraf Bahçeli… Erken seçim istedi oldu, derbi berabere bitecek dedi o da oldu!

Hafta içi gazetecilerle bir araya gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinde yaptığı tahmini tutturdu.

206,912BeğenenlerBeğen
8,622TakipçilerTakip Et

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gazetecilerle buluştuğu akşam yemeğinde akşam saatlerinde oynanan Beşiktaş-Fenerbahçe mücadelesi için tahminde bulunmuştu. Bahçeli derbi öncesinde “Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin berabere kalmasını tavsiye ederim. Beşiktaş yenilirse ayıp olur. Yenerse de Fenerbahçe farklı düşünmeye başlar. ‘Fenerbahçe diz çöktü, şuna bir de biz vuralım’ yaklaşımı Beşiktaş’a yakışmaz. Kartallar yüksek uçar” yorumunda bulunmuştu. Bahçeli, Vodafone Park’ta oynanan ve 3-3 berabere biten karşılaşmanın sonucunu doğru tahmin etti.

Bahçeli’nin tahmini maç sonrası sosyal medyanın gündemine oturdu.

‘SAĞLAM GUSÜL ALMIŞ BELLİ’

Sosyal medya kullanıcıları sonucu ti’ye alarak Devlet Bahçeli’nin her istediğinin olduğunu ifade eden mesajlar attı.

İşte o mesajlardan bazıları:

‘Ne Ayasofya, ne 15 Temmuz AKP’nin kaçınılmaz düşüşünü önleyemez’

Muhalif ekonomist yazar Mustafa Sönmez'den yeni Ayasofya tweeti.

Güvenlik soruşturması nedir, ne değildir?

İktidar kendisine ve dolayısıyla düzene muhalif kim var, nerededir, ne iş yapar, Emniyet, valilik, MİT ve gayri-resmi kurum ve oluşumlar üzerinden öğreniyor, bunları kayıt...

Ve Rusya Ayasofya boykotuna başlıyor: Müze statüsü iade edilmedikçe Türkiye’ye gitmeyin

Ayasofya’nın camiye dönüştürülmesi kararına tepki gösteren Rusya’nın Komünistleri Partisi, yurttaşlara Türkiye’ye seyahat etmeme çağrısı yaptı.

DİSK-AR: İşsiz sayısı ve istihdam kaybı 17.7 milyonu aştı

DİSK-AR'ın TÜİK'n nisan ayı işsizlik verilerini değerlendirdiği 2020 dönemi İşsizlik ve İstihdamın Görümümü Raporu'na göre Covid-19 etkisiyle revize edilmiş geniş tanımlı işsizlik ve iş kaybı 17,7 milyonu aştı.

Tramvaydaki yaşlı sapık kadınlar tarafından suç üstü yakalandı

İzmir'de tramvayda yaşlı bir kişi 15 yaşındaki genç kızların fotoğrafını çekerken, fotoğrafını çektiği kız çocuğu tarafından yakalandı.
206,912BeğenenlerBeğen
8,622TakipçilerTakip Et