Pazar / 12 Temmuz 2020

Derbi bitti: Saha karıştı!

Fenerbahçe-Galatasaray maçının sonunda ortalık karşıtı.

206,912BeğenenlerBeğen
8,622TakipçilerTakip Et

Cumhuriyet’te yer alan habere göre; Maçın son saniyelerinde Belhanda ve Soldado arasında başlayan kavga, maç bitiminde de devam etti. Hengameden sakin kalmayı başaran azdı. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ise, hakem Fırat Aydınus’a ağır sözler söyledi. Donk, Ndiaye, Harun ve Jailson kavganın tam ortasında aktif durumdalardı. Jailson, Ryan Donk ve Garry Rodrigues tarafından kovalandı ve soyunma odasına kaçtı.

Soldado ile Belhanda arasında başlayan kavgaya Jailson, Sarı-Kırmızılı futbolcuya yumruk atarak dahil oldu. Bu olayın ardından iki takım futbolcuları saha içinde birbirlerini kovalamaya başladı. Kavgaya Hasan Şaş da katıldı. Muğdat; Jailson’u, Rodriegues; Barış’ı kovaladı. Harun, rakibinin yüzünü eliyle itti. Donk, Soldado ve Jailson’u itti.

 

Saray konserlerinin ardından Şahan’dan çağrı!

Karantina dönemi sonrasında paylaştığı tatil videoları ile takipçilerinin karşısına çıkan Şahan Gökbakar, bu defa tiyatro emekçileri için bir paylaşımda bulundu. İletişim Başkanlığı koordinasyonunda gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı "İstanbul Yeditepe Konserleri"nde boy gösteren sanatçıların ardından Gökbakar, aynı desteğin tiyatro sanatçılarına da verilmesi gerektiğini belirtti.

‘Ne Ayasofya, ne 15 Temmuz AKP’nin kaçınılmaz düşüşünü önleyemez’

Muhalif ekonomist yazar Mustafa Sönmez'den yeni Ayasofya tweeti.

Güvenlik soruşturması nedir, ne değildir?

İktidar kendisine ve dolayısıyla düzene muhalif kim var, nerededir, ne iş yapar, Emniyet, valilik, MİT ve gayri-resmi kurum ve oluşumlar üzerinden öğreniyor, bunları kayıt...

Ve Rusya Ayasofya boykotuna başlıyor: Müze statüsü iade edilmedikçe Türkiye’ye gitmeyin

Ayasofya’nın camiye dönüştürülmesi kararına tepki gösteren Rusya’nın Komünistleri Partisi, yurttaşlara Türkiye’ye seyahat etmeme çağrısı yaptı.

DİSK-AR: İşsiz sayısı ve istihdam kaybı 17.7 milyonu aştı

DİSK-AR'ın TÜİK'n nisan ayı işsizlik verilerini değerlendirdiği 2020 dönemi İşsizlik ve İstihdamın Görümümü Raporu'na göre Covid-19 etkisiyle revize edilmiş geniş tanımlı işsizlik ve iş kaybı 17,7 milyonu aştı.
206,912BeğenenlerBeğen
8,622TakipçilerTakip Et