Demet Akalın paylaşımının altına Erdoğan’ın ismi yazılınca öyle bir hareket yaptı ki….

Demet Akalın, Afganlılarla ilgili yaptığı paylaşımın altında AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ismi geçince panikledi. Ünlü şarkıcının yaptığı paylaşımı sildiği görüldü.

Geçtiğimiz hafta Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu’da yaşayan yabancı uyruklu kişilerin faturaların Türk vatandaşlarına göre daha pahalı yapmak istediklerini söylemişti.

Bir Afgan sosyal medya kullanıcısı da Tanju Özcan’ın bu sözlerine tepki göstermiş, “Sen bize diyorsun ki ‘geride kalan, eğitimsiz’. Sizin ülkenizde gençler hangi halde? Gece gündüz akşama kadar Bigo’da göğüslerini göstererek para kazanan sizin genciniz değil mi?

5 lira için 10 lira için hangi işleri yapmıyorlar? Sen bir başkan olarak Google’e Bigo live Türkiye diye yaz. Çıplak karılar çıkıyor. Bizim ülkemiz savaşla bozmuşlarsa sizin ülkenizi kültürle bozmuşlar. 1000 tane cami var Türkiye’de namaz kılan var mı? Niye bu kadar ayrımcılık ya?” dedi.

DEMET AKALIN TEPKİ GÖSTERDİ
Şarkıcı Demet Akalın, Afgan gencin videosuna sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Akalın yaptığı paylaşımda “Bu gidişe kim dur diyecek? İş namusumuza kadar geldi? Gerçekten iğriti oluyoruz hepimiz!” ifadelerini kullandı.

MISRA ÖZ YAZDI, AKALIN SİLDİ
Çorlu tren faciasında oğlu Arda Sel’i ve eşini kaybeden ve adalet arayan anne Mısra Öz Sel, Akalın’ın paylaşımını alıntılıyarak, “Sanırım sorunun muhattabı sizsiniz” diyerek Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı etiketledi. Mısra Öz’ün yanıtı sonrası Demet Akalın’ın paylaşımı sildiği görüldü.

Son Haberler