Perşembe / 9 Temmuz 2020

Davutoğlu’nun danışmanı İmamoğlu için yeni seçim şarkısı yaptırdı: Uyu deme

Ahmet Davutoğlu’nun başbakanlığı döneminde strateji danışmanlığını yürüten Atılgan Bayar'dan Ekrem İmamoğlu için seçim şarkısı geldi.

206,964BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et

Ahmet Davutoğlu’nun başbakanlığı döneminde strateji danışmanlığını yürüten Atılgan Bayar’dan Ekrem İmamoğlu için seçim şarkısı geldi.

Müziği Barlas Tan Özemek’e ait olan şarkıyı Feryal Öney seslendirdi. Video klibi de Barış Denge çekti.

Şarkının sözlerinde şu ifadeler yer aldı:

Uyu deme, uyuyamam

Unut deme, unutamam

Sus deme, susamam

Yıllardır hep atıp tuta

Yalan sözü yuta yuta

Sandınız ki millet susa

Sandınız ki millet susa

Uyu deme, uyuyamam

Unut deme, unutamam

Sus deme, susamam

Başımıza birer paşa

Nere gidek akıl şaşa

Seslendik hep kurda kuşa

Seslendik hep kurda kuşa

Uyu deme, uyuyamam

Unut deme, unutamam

Sus deme, susamam

İmamoğlu aldı sözü

Hak adalet işin özü

Çok güzel olacak sonu

Çok güzel olacak sonu

Uyu deme, uyuyamam

Unut deme, unutamam

Uyu deme, uyuyamam

Unut deme, unutamam

Sus deme susamam

UYU DEME ŞARKISINI KİM SÖYLÜYOR? 

Ekrem İmamoğlu’nun yeni seçim şarkısını söyleyen Feryal Öney kimdir? 23 Haziran seçimlerine büyük bir coşku ve heyecanla hazırlanan CHP adayı Ekrem İmamoğlu’nun yeni seçim şarkısı yayınlandı. Uyu Deme adını taşıyan seçim şarkısı vatandaşları genciyle yaşlısıyla sandığa davet ediyor. Kısa sürede büyük beğeni toplayan Ekrem İmamoğlu’nun seçim şarkısı Uyu Deme’yi kim söylüyor?

Ekrem İmamoğlu’nun seçim şarkısını Feryal Öney seslendiriyor. Gür sesiyle umut ve tazelik aşılayan seçim şarkısını okuyan Feryal Öney 1987 yılında Boğaziçi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı’nı kazanmış bir sanatçı.

FERYAL ÖNEY KİMDİR? 

Ekrem İmamoğlu’nun 23 Haziran seçimleri için yayınladığı seçim şarkısını okuyan Feryal Öney kimdir? 1970 Konya Akşehir doğumlu olan Feryal Öney Kardeş Türkülerin solistlerinden biri.

Feryal Öney bugün Ekrem İmamoğlu’na desteğini bir twitter mesajıyla da pekiştirdi.

Bahçeli: Temennim, ne idüğü belirsiz şahısların CHP’den tasfiye edilmesi

TBMM'de görüşülen barolarla ilgili yasa teklifine yönelik tepkileri değerlendiren MHP lideri Bahçeli, "Saltanatları tartışmaya açılan bazı baroların CHP takviyeli protestoları demokratik bir hak değil, densiz bir zorlamadır" dedi. CHP yönetimine tepki gösteren Bahçeli, CHP'lilere çağrı yaptı: "Temennim CHP kurultayında, bu partinin tepesine musallat olmuş ne idüğü belirsiz şahısların Cumhuriyet, Atatürk ve bağımsızlık sevdasıyla kalpleri çarpan sağduyulu CHP’liler tarafından tasfiye edilmeleri."

İmamoğlu, İBB’deki tartışma yaratan atamayla ilgili konuştu

İBB Genel Sekreterliği'ne atanan Can Akın Çağlar'ın AKP yaşanan tartışmaların ardından İmamoğlu'ndan "Kamu yöneticisi olabilir; ama bir partinin mensubu olmadığını biliyorum” açıklaması geldi.

Serdar Savaş: Türkiye’nin iki büyük sorunu var, bu sorunlar çözülürse Türkiye uçacak gidecek

Atakan Sönmez ile Satır Arası'na konuk olan Cumhurbaşkanı aday adayı Dr. Serdar Savaş, neden cumhurbaşkanı adayı olduğunu ve nasıl bir ülke hayal ettiğini açıkladı. Savaş, 'Türkiye'nin temel sorunları nedir' sorusuna çarpıcı bir yanıt verdi

AKP’nin İstanbul Sözleşmesi çıkışının ardında İsmailağa Cemaati mi var?

İstanbul Sözleşmesi'nden çıkılması konusunda son dönemde AKP'den gelen sinyallerle ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı. İsmailağa Cemaati’nin hükümetten İstanbul Sözleşmesi’nin feshedilmesini istediği öne sürüldü.

Cumhurbaşkanı adayı Serdar Savaş: Solcu da sağcı da kalmadı, dinciler değneksiz gezmeye başladı

Cumhurbaşkanlığı için adaylığını şimdiden açıklayan ve "Daha iyi bir aday çıkana kadar tek aday benim" diyen Dr. Serdar Savaş, başlattığı Erdem Hareketi'ni ve neden cumhurbaşkanı adayı olduğunu 'Atakan Sönmez ile Satır Arası' programında anlattı.
206,964BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et