Davutoğlu salona girince elektrikleri kestiler!

AKP'nin 'yeni AKP' kurma peşindeki küskünlerinden Ahmet Davutoğlu'nun Sakarya'da konuşma yapacağı salonda elektrikler kesildi.

AKP’den ayrılarak yeni parti kurma çalışmaları yaptığı belirtilen eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun bu akşam düzenlenen Sakarya’daki ‘Gönül Dostları’ buluşmasında elektrikler kesildi.

Davutoğlu ve çevresine yakın Medya Notu isimli sitenin aktardığına göre, Ahmet Davutoğlu salona girdikten çok kısa bir süre sonra elektrikler kesildi. Kesinti salonda büyük şaşkınlık yarattı. Yaklaşık bir dakika boyunca elektrik kesintisi yaşanan salon cep telefonlarıyla aydınlatıldı.

Düğün salonu yetkilileriyse bugüne kadar bu türden bir elektrik kesintisiyle karşılaşmadıklarını belirtti.

Davutoğlu’nun Sakarya buluşmasında AKP’li Selçuk Özdağ, Nedim Yamalı, Selim Temurci, Ayhan Sefer Üstün ile eski CHP’li İhsan Özkes’in de bulunduğu belirtiliyor.

Erdoğan’dan İş Bankası açıklaması: Tahammülümüz yok!

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pakistan dönüşünde uçakta gazetecilerin soruları yanıtladı.

AKP’li Numan Kurtulmuş’tan Atatürk dönemi için skandal ifadeler

AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, vatana ihanet nedeniyle idam edilen İskilipli Atıf ile ilgili Çorum’da düzenlenen bir sempozyuma katıldı. Numan Kurtulmuş sempozyumda İskilipli Atıf’tan övgü ile bahsederken, Atatürk dönemi için skandal ifadeler kullandı.

Bu oda Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileri tarafından mühürlenmiştir

Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileri, çocuk yaşta evliliği savunan ve kamuoyunda büyük tepki toplayan Profesör Bedri Gencer'in odasını mühürledi.

Kadir Şeker’in telefon kayıtları gerçeği ortaya çıkardı

Konya’da sevgilisi tarafından şiddet gören kadını kurtarmak için olaya müdahale eden ve Özgür Duran’ın ölümüne neden olan Kadir Şeker’in telefon kayıtları incelendi. Kayıtlar gerçeği ortaya çıkardı.

“Muharrem İnce enteresan bir çıkış yapacak”

Hürriyet yazarından merak uyandıran tek cümlelik iddia.
209,750BeğenenlerBeğen
4,891TakipçilerTakip Et