Perşembe / 16 Temmuz 2020

Damat çıktı meydana: Masaya yumruğu vurduk doları 5 liraya düşürdük

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın damadı, Hazine ve Maliye Bakanı, Varlık Fonu Yönetim Kurulu üyesi Berat Albayrak, halen 5.35-5.40 arasında bulunan dolar/TL için "saldırılara karşı masaya yumruğumuzu vurduk ve doları 5 liraya düşürdük" dedi.

206,854BeğenenlerBeğen
8,627TakipçilerTakip Et

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, partisinin yerel seçim çalışmaları kapsamında AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’la birlikte Rize’de kendisini dinleyen kalabalığa seslendi.

ALBAYRAK: SALDIRILARI PÜSKÜRTTÜK

Ekonomi gündemine yönelik konuşan Bakan Albayrak, “Ekonomimize tüm saldırıları püskürtüp, yolumuza daha da sağlam adımlarla devam edeceğiz” iddiasında bulunurken, “Dünyanın en büyük ekonomik saldırısına karşı masaya vurduklarını ve doları 5 liraya düşürdükleri”ni söyledi.

PAPAZ KAÇTI DOLAR SAKİNLEŞTİ

Damat Berat Albayrak’ın iddiasının aksine dolardaki düşüş Türkiye ile ABD arasında büyük gerilime neden olan Papaz Brunson hakkındaki gizli tanık ifadesinin değişmesi ve papazın serbest kalmasıyla başlamıştı.

BUGÜN 5.38 TL

Albayrak’ın 5 TL’ye düşürdüklerini iddia ettiği dolar haftayı 5.38 TL’den kapatmıştı.

Yolsuzluklar bir bir ortaya çıktı, AKP’li meclis üyeleri Mansur Yavaş’ın üzerine yürüdü

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, önceki dönemde bir firmanın piyasadan 1.5 TL’ye aldığı fidanları ASKİ’ye 15 TL’ye sattığını, bunların da çoğunun dikilmediğini belgeleriyle açıkladı. Bunun üzerine AKP'li Meclis üyeleri Yavaş'ın üzerine yürüdü.

Erdoğan’dan Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı açıklaması: Kulak asmayın

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” kapsamında Saray'daki Sergi Salonu'nda düzenlenen yemekte şehit aileleri ile bir araya geldi.

İmamoğlu Ayasofya’yı yanıtladı: Doğrular yapılır, kimsenin endişesi olmasın

İmamoğlu, İBB Meclisi'nde sunulan Ayasofya'nın imar planlarına 'Ayasofya cami ve külliyesi' olarak işlenmesi teklifini değerlendirdi. İmamoğlu, "Doğrular yapılır. Hiç kimsenin endişesi olmasın" dedi.

Haber Global’de ikinci Muharrem İnce vakası! Sunucu isyan etti…

Haber Global'de geçtiğimiz günlerde Muharrem İnce'nin canlı yayını terk etmesinin ardından CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi Erdal Aksünger de program konuklarından Avukat Ertuğrul Akar'ın CHP'yi hedef alan sözleri sonrası programı terk etti.

Feyzioğlu: İtiraf ediyorum, ben bu suçu işledim

Feyzioğlu, "Ben Meclis ile bunları konuşmaya çalıştığım için suçlu ilan ediliyorsam itiraf ediyorum, ben bu suçu işledim. Ben Cumhurbaşkanımız'a sorunumuzu anlatmaya çalıştığım için suçluyum. Meclise derdimizi anlatmaya çalıştığım için suçluyum." dedi.
206,854BeğenenlerBeğen
8,627TakipçilerTakip Et