Cuma / 7 Ağustos 2020

Cüneyt Özdemir’le, Ahmet Şık arasında büyük kavga… Çok ağır ifadeler!

Eski HDP’li milletvekili Ahmet Şık Gazeteci Cüneyt Özdemir’i AKP taraftarı olduğu gerekçesiyle eleştiri yağmuruna tutmuştu. Özdemir, Şık’a Twitter üzerinden cevap verince sosyal medya karıştı!

206,498BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et

Eski HDP’li milletvekili Ahmet Şık Gazeteci Cüneyt Özdemir’i AKP taraftarı olduğu gerekçesiyle eleştiri yağmuruna tutmuştu. Özdemir, Şık’a Twitter üzerinden cevap verince sosyal medya karıştı!

Gazeteci Cüneyt Özdemir’i AKP yanlısı olmakla itham eden Eski HDP’li milletvekili Ahmet Şık’a Özdemir’den de yanıt gecikmedi.

Özdemir, “Berbat bir gazeteciydin, milletvekilliğini beceremedin, ola ola sosyal medyada bir trol oldun… Biraz haysiyetin varsa milletvekilliğinden istifa ederdin ama üç kuruşa tamah ettin… Soytarı görmek istiyorsan bir aynaya bak…” şeklinde konuştu.

Her şey Cüneyt Özdemir’in HDP’ye uygulanan medya ambargosu tartışmasında kendi Youtube kanalına davet ettiği HDP’lilerin ‘işleri olduğu’ gerekçesiyle yayına çıkmamasını alaycı bir dille anlatmasıyla başladı.

Ahmet Şık da Cüneyt Özdemir’in tavrının ‘sinsilik’ olduğunu belirten bir açıklama yaptı.

Ahmet Şık’ın eleştirisine Cüneyt Özdemir de aynı tonda karşılık verince ortalık karıştı.

İŞTE SOSYAL MEDYA TARTIŞMASINDAN KESİTLER: 

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Balbay’dan CHP’ye İnce tepkisi: Hele konuşsun, ağzının payını veririz

Düne kadar, “Ben bu partiye 15 yaşında girdim. Her kademesinde görev yaptım” diyen İnce neden bu noktaya geldi?

Cemal Enginyurt’tan tarihi Meral Akşener itirafı!

MHP’den ihraç edilen Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, MHP’de Meral Akşener’in kazandığı kongreyi kendisinin iptal ettirdiğini söyleyerek, hem Devlet Bahçeli’yi, hem de Semih Yalçın’ı topa tuttu.

Reuters, Ankara’daki Covid-19 belgesine ulaştı: Her gün 1000 yeni vaka

Uluslararası haber ajansı Reuters, bu hafta günlük vaka sayısının 1000'in üzerine çıktığı Türkiye'de hastanelere bazı talepler gittiğini ve "Covid-19 yüzünden yoğum bakım ünitesindeki yatakları boşaltın" ifadesinin yer aldığını yazdı.

Cindoruk: AKP’nin 18 yılı tartışmaya açılmalı

"Milli irade, devlet yönetme yetkisi ve görevi verir. AKP, bu yetkiyi, milleti yönetme ve yönlendirme, devlet rejimini değiştirme biçiminde kullandı."

Muharrem İnce’nin Ankara’da ofis açacağı iddiası

Kendi partisini kuracağı iddia edilen Muharrem İnce'nin Ankara'da ofis açtığı iddia edildi.
206,498BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et