Salı / 4 Ağustos 2020

Cüneyt Özdemir’in canlı yayında dans etmesini istediği Rus gazeteci: Altımda bir şey yok

Daha önce CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın programına katılan Maria Gladkikh, bale yapması istenince bachata bildiğini söylemiş, yayının diğer konuğu Profesör Mehmet Çilingiroğlu ise zeybek oynamıştı.

206,544BeğenenlerBeğen
8,613TakipçilerTakip Et

Gazeteci Cüneyt Özdemir’in Youtube kanalındaki canlı yayınına konuk olan Rus gazeteci Maria Gladkikh Cüneyt Özdemir’in yayının sonlarına doğru “Bir bachata yapmadan bırakmam” sözü üzerine “Yapardım ama altımda pek bir şey yok” dedi. Rus gazeteci ayağa kalkıp şortunu gösterirken Cüneyt Özdemir de “Açıkçası benimde altımda bir şey yok” diye konuştu.

Daha önce CNN Türk’te Ahmet Hakan’ın programına katılan Maria Gladkikh, bale yapması istenince bachata bildiğini söylemiş, yayının diğer konuğu Profesör Mehmet Çilingiroğlu ise zeybek oynamıştı.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ekrem İmamoğlu’nun konuşmasını bölen sürpriz telefon! Sesi dışarı verdi!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu; Edirnekapı’da İETT, Yenikapı’da ise İSKİ çalışanlarıyla bayramlaştı. İETT’nin Edirnekapı Garajı’nda gerçekleştirilen bayramlaşma etkinliğine, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) TBMM Grup Başkanvekili Engin Altay da katıldı. İSKİ çalışanlarıyla bayramlaşma, Yenikapı Artıma Tesisi’nde gerçekleştirildi. Etkinliklerde; İETT Genel Müdürü Alper Bilgili ve İSKİ Genel Müdür Yardımcısı Bülent Solmaz, çalışanlarıyla birlikte hazır bulundu.

İşte Muharrem İnce’ye gemileri yaktıran anın karesi

Cumhuriyet Halk Partisi kurultayının ardından Muharrem İnce'nin yeni parti kuracağı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Muharrem İnce'nin parti kuracağı iddiası Ankara kulislerini hareketlendirdi. AKP'ye yakın medya ve gazeteciler iddiaya ilişkin bilgilerin adresi oldu. 

Ne özrü? Ellerinizdeki kanı okyanusların suyu bile temizleyemez!

Tacettin Çolak yazdı...

Erbakan’ın oğlunun danışmanı olan Osmanlı torunundan AKP’ye Vahdettin’in mezarını Türkiye’ye getirme çağrısı

II. Abdülhamit’in 4. kuşak torunu ve Fatih Erbakan’ın baş danışmanı Osmanoğlu, AKP’ye Vahdettin’in mezarını Türkiye’ye getirme çağrısında bulundu.

İsmail Saymaz: Muharrem İnce bağını koparmış yeni parti kuruyor…

İsmail Saymaz canlı yayında Muharrem İnce'nin yeni parti kuracağı iddiası hakkında çarpıcı bilgiler verdi. 
206,544BeğenenlerBeğen
8,613TakipçilerTakip Et