Pazar, Nisan 14, 2024

Cüneyt Özdemir Canan Karatay’a fena saydırdı: SALLAMA CANAN…

Canan Karatay'ın yaptığı son açılama Cüneyt Özdemir'i çileden çıkardı. Özdemir Youtube kanalından demediğini bırakmadı.

Canan Karatay, son açıklamalarıyla yine dikkat çekti. Geçtiğimiz yıllarda yaptığı “Ekmekte yemeyeceksiniz, pilavda yemeyeceksiniz, bulgurda yemeyeceksiniz, yulafta yemeyeceksiniz, makarnada yemeyeceksiniz.” gibi açıklamaları hala hafızalarda taze olan Karatay, bu sefer de pilavın erkeklerde saç dökülmesine neden olduğunu iddia etti.

Karatay’ın bu açıklamalarına gazeteci Cüneyt Özdemir sert tepki gösterdi. YouTube üzerinden yaptığı açıklamada Özdemir, “Gelelim Profesör Canan Karatay’ın tıpa sığmayan saçmalamalarına” diyerek açıklamalarını eleştirdi. Özdemir, “Her gün yeni bir şeyle uyanıyoruz. Sabah programlarına mı konuk oluyor nereye konuk oluyor bilmiyorum ama işte ‘çaya tereyağı koyun’, veganlar için ‘vegan tahıl beyin demektir’ diyor. Hadi bu yemek konusundakini neyse. Bugün en son pilav yemeyin çünkü erkeklere kötü haber pilav yiyince saç dökülüyormuş. Hiçbirinin hiçbir şekilde bir güvenilirliği yok, tamamen sallamaca.” şeklinde konuştu.

Cüneyt Özdemir, Canan Karatay’ın ünlü olmasının ardından her konuda ahkam kesme eğiliminde olduğunu ve bu tür saçma açıklamalar yaptığını ifade etti.

Çok Okunanlar

İlginizi Çekebilir