Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mitingine katılanlara saat başı mesai yazılacak

208,703BeğenenlerBeğen
7,635TakipçilerTakip Et

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın Kocaeli Mitingi öncesi devlet kurumu çalışanlarına gönderilen mesaj basına yansıdı.

Mesajda, organizasyona katılacaklara 1 saatlik mesai ücreti verileceği ve miting alanına servislerle taşınacakları yazıyor.

19 Mart Salı günü Kocaeli’nde düzenlenecek AKP mitingi için 130 bin bayrak ve flama ile içme sularının bedava dağıtılacağı açıklandı. Şehrin her yanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve AKP’nin afişleriyle donatıldı. Kocaeli’nde düzenlenecek bu organizasyon öncesi, Erdoğan’ın miting düzenlediği alanlara çeşitli devlet kurumlarında çalışanların taşınması haberlerine de bir yenisi daha eklendi.

Kocaeli Barış gazetesinin haberine göre; İzmit Milli İrade Meydanı’nda gerçekleştirilecek olan miting için, Darıca Farabi Devlet Hastanesi’nin idari personeli, hastane çalışanlarına, mitinge katılmaları durumunda 1 saatlik ek mesai ücreti alacaklarına yönelik mesaj gönderdiler.

“14.30’DA HASTANEDEN ARABA KALKACAK”

Whatsapp üzerinden gönderildiği belirtilen mesajda şu ifadeler yer aldı: “Salı günü Cumhurbaşkanı Kocaeli’ne gelecek. 14.30’da hastaneden araba kalkacak. Müsait olanlar gelebilir. Saatlik mesai yazılacak. 1 saat içinde dönüş yapın. Sayı vereceğim.”

Bakan Koca açıkladı: Son 24 saatte 76 kişi hayatını kaybetti, toplam sayı 725’e yükseldi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'de son 24 saatte tespit edilen corona virüsü vakaları ve yaşanan can kayıplarıyla ilgili açıklamalarda bulunuyor...

Dünya normale ne zaman dönecek? ABD’li doktordan umutsuz açıklama

Amerika Birleşik Devletleri'nde koronavirüs mücadelesinin başındaki isim Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Başkanı Dr. Anthony Fauci, çarpıcı açıklamalarda bulundu

İstanbul’da yeni koronavirüs tedbirleri açıklandı

Koronavirüsle mücadele kapsamında alınan tedbirlere yenileri eklendi

CHP’den “infaz” düzenlemesine muhalefet şerhi: Muhalifleri sindirme aygıtı!

CHP infaz teklifine yazdığı muhalefet şerhinde, “Sosyal medyada muhalif görüş açıklayanlar ya da iktidarın uygulamalarını, AKP Genel Başkanı ve aynı zamanda Cumhurbaşkanı olan Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarına eleştirel yorum yapanlara sıklıkla açılan soruşturma ve davalar neticesinde verilen cezaların büyük bir kısmı artık cezaevlerinde geçirilecek” denildi.
208,703BeğenenlerBeğen
7,635TakipçilerTakip Et