Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘Mansur Yavaş seçime girse bile bedelini öder’ sözleri ne anlama geliyor?

208,703BeğenenlerBeğen
7,635TakipçilerTakip Et

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP’nin Ankara Büyükşehir Belediyesi başkan adayı Mansur Yavaş’a ilişkin “Mansur Yavaş, seçimlere girebilse dahi, seçimden sonra bunun bedelini kendisi ödeyeceği gibi bedelini Ankaralılara da ödetme durumuna düşürür” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu açıklaması yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Muhalefet temsilcileri Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talihsiz bir açıklama yaptığı yönünde eleştirirken bazı isimler de bu açıklamanın “tehdit” anlamına geldiğini iddia etti.

İŞTE O TEPKİLER:

 

Bakan Koca açıkladı: Son 24 saatte 76 kişi hayatını kaybetti, toplam sayı 725’e yükseldi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'de son 24 saatte tespit edilen corona virüsü vakaları ve yaşanan can kayıplarıyla ilgili açıklamalarda bulunuyor...

Dünya normale ne zaman dönecek? ABD’li doktordan umutsuz açıklama

Amerika Birleşik Devletleri'nde koronavirüs mücadelesinin başındaki isim Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Başkanı Dr. Anthony Fauci, çarpıcı açıklamalarda bulundu

İstanbul’da yeni koronavirüs tedbirleri açıklandı

Koronavirüsle mücadele kapsamında alınan tedbirlere yenileri eklendi

CHP’den “infaz” düzenlemesine muhalefet şerhi: Muhalifleri sindirme aygıtı!

CHP infaz teklifine yazdığı muhalefet şerhinde, “Sosyal medyada muhalif görüş açıklayanlar ya da iktidarın uygulamalarını, AKP Genel Başkanı ve aynı zamanda Cumhurbaşkanı olan Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarına eleştirel yorum yapanlara sıklıkla açılan soruşturma ve davalar neticesinde verilen cezaların büyük bir kısmı artık cezaevlerinde geçirilecek” denildi.
208,703BeğenenlerBeğen
7,635TakipçilerTakip Et