Pazar / 9 Mayıs 2021

Çukur’dan 25’inci bölüm için yeni ön izleme geldi!

Show TV’nin sevilen dizisi Çukur’un 4’üncü sezon 25’inci bölümü merakla bekleniyor. Şimdiye kadar 4’üncü sezon 25’inci bölüm için iki farklı fragman yayınlanırken akşam saatlerinde yeni bir ön izleme sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

Ön izleme sahnesine Vartolu Saadettin ve Yamaç yeniden güçlerini birleştiriyor. İkili Yamaç’a eziyet eden Kulkan Erdenet’in peşinde. Sahne Vartolu Saadettin’in Yamaç Koçovalı’ya “Hoş geldin kardeş” sözleriyle bitiyor.

İŞTE O ÖN İZLEME: 

ÇUKUR DÖRDÜNCÜ SEZON 25’İNCİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK? 

Her şeyden habersiz olan Efsun ise çocuğu için bir fedakarlık daha yaparken, Yamaç ve Efsun’un karşılaşması nefesleri kesecek.

ÇUKUR 4’ÜNCÜ SEZON 25’İNCİ BÖLÜM FOTOĞRAFLARI BU VİDEODA: 

Yamaç’ın yaşadıklarını öğrenen Vartolu, Kulkan’ı bulmak için harekete geçecek. Vartolu’nun niyetini öğrenen Amca kendi kozunu kullanarak herkesi şaşırtacak bir hamlede bulunacak. Çukur’da olanları kendi gözleriyle gören Yamaç’ın Sultan’la yaşadığı yüzleşme merakla beklenecek. Yamaç, duygu dolu anların sonunda Amca’nın evde yarattığı değişime şahit olacak. Yamaç’ın Amca’nın tarafında yer alacağını düşünen Cumali, verdiği sürpriz kararla büyük bir adım atmak için harekete geçecek. Günden güne kendi sonuna yaklaştığını fark eden Kulkan, hayatını kurtarmak için sürpriz bir isimden yardım isteyecek. Her şeyden habersiz olan Efsun ise çocuğu için bir fedakarlık daha yaparken, Yamaç ve Efsun’un karşılaşması nefesleri kesecek.

ÇUKUR 117’İNCİ BÖLÜMÜN FRAGMANLARI

ÇUKUR 117’İNCİ BÖLÜM İKİNCİ FRAGMAN: 

Son Haberler